Budowa drogi wewnętrznej wraz z chodnikiem przy ul. Ciołkowskiego 7 w Łodzi.
Zamawiający Urząd Miasta Łodzi (Łódź, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa drogi wewnętrznej wraz z chodnikiem przy ul. Ciołkowskiego 7 w Łodzi”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4461, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Wynik: wybrano wykonawcę
26 lipca 2023
10 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
23 października 2023
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
27 listopada 2023
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
15 stycznia 2024
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
29 lutego 2024
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Urząd Miasta Łodzi |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 472057632 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Piotrkowska 104 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Łódź |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 90-926 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL711 - Miasto Łódź |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia@uml.lodz.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://uml.lodz.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-1b74a573-ad0e-11ed-b8d9-2a18c1f2976f |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00225392 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-02-29 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00097195 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Budowa drogi wewnętrznej wraz z chodnikiem przy ul. Ciołkowskiego 7 w Łodzi. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi wewnętrznej wraz z chodnikiem na terenie działki numer 497/22, obręb G-12 przy ul. Ciołkowskiego 7 w Łodzi, Zamówienie należy rozpocząć od wycinki drzew oraz nasadzeń zastępczych zgodnie z Decyzjami Marszałka Województwa Łódzkiego z dnia 07.04.2022 oraz 04.11.2022 |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne 77211400-6 - Usługi wycinania drzew 77211600-8 - Sadzenie drzew 31321000-2 - Linie energetyczne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2023-07-07 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 90 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | INSTYLE Dorota Danielczyk |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 728 225 89 53 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Brzezińska 77 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Andrespol |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 95-020 |
| 4.3.6.) | Województwo | łódzkie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 319713,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00326028/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-02-21 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 4 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Realizacja dodatkowych robót budowlanych nieobjętych zamówieniem podstawowym. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Zakres robót dodatkowych obejmuje: 1. Zamontowanie wpustu ulicznego i włączenie go bezpośrednio do istniejącego w |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 30258,00 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 2 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Realizacja dodatkowych robót budowlanych nieobjętych zamówieniem podstawowym. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Z uwagi na przedłużające się ustalenia dotyczące przełączenia kolizji energetycznej ze strony PGE oraz trudne warunki |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 0 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 3 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Realizacja dodatkowych robót budowlanych nieobjętych zamówieniem podstawowym. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Z uwagi na wyznaczony termin na 3-4.01.2024 r. przełączenia kolizji sieci kablowej niskiego napięcia przez PGE Dystrybucja S.A oraz koniecznością ustanowienia służebności przesyłu na rzecz PGE Dystrybucja S.A. przed demontażem urządzeń na działce numer 497/22, obręb G-12. |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 0 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 4 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Realizacja dodatkowych robót budowlanych nieobjętych zamówieniem podstawowym. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Z uwagi na wyznaczony termin na 3-4.01.2024 r. przełączenia kolizji sieci kablowej niskiego napięcia przez PGE |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 0 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 349971,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.