Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
167 105 zł
Umowa zawarta
6 lutego 2024
Okres realizacji
od 6 lutego 2024 do 6 lutego 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Kryterium jakościowe – parametry techniczne40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa jednorazowego sprzętu laboratoryjnego – zamknięty system podciśnieniowego (próżniowego) pobierania krwi do badań

Zamawiający Szpital Powiatowy im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie (Złotów, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa jednorazowego sprzętu laboratoryjnego – zamknięty system podciśnieniowego…”, wybierając ofertę wykonawcy Eclipse Boluk-Sobolewska spółka komandytowa. Wartość umowy: 167 105 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
167 105 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 stycznia 2024

    Termin ofert: 31 stycznia 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 lutego 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Eclipse Boluk-Sobolewska spółka komandytowa (Kraków), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 167 105,16 zł (umowę zawarto 6 lutego 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 6 lutego 2024 r. do 6 lutego 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szpital Powiatowy im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000300009

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Szpitalna 28

1.5.2.)Miejscowość

Złotów

1.5.3.)Kod pocztowy

77-400

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL411 - Pilski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@szpital.zlotow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

szpital.zlotow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_zlotow

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa jednorazowego sprzętu laboratoryjnego – zamknięty system podciśnieniowego (próżniowego) pobierania krwi do badań

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e25f47d9-b919-11ee-b7da-22bd761ba7f3

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00219532

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-02-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00056298

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

3/ZP/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

160000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy jednorazowego sprzętu laboratoryjnego – zamknięty system podciśnieniowego (próżniowego) pobierania krwi do badań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki nr 1a, 2 i 4 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33141300-3 - Urządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwi

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

167105,16 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

167105,16 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

167105,16 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Eclipse Boluk-Sobolewska spółka komandytowa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6751410150

7.3.3)Ulica

prof. Michała Życzkowskiego 18

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-864

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-02-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

167105,16 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-02-06 do 2027-02-06

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141300-3Urządzenia do nakłuwania żył, pobie…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
706 855 zł
Próbka: 165 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
261 942 zł1 418 563 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 156 621 zł
Źródło próbki
CPV 33141· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
261 942 zł
Mediana
706 855 zł
Górny kwartyl
1 418 563 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Powiatowy im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Złotów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 167 105 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33141300-3 (Urządzenia do nakłuwania żył. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Eclipse Boluk-Sobolewska spółka komandytowa (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.