Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
65 250 zł
Umowa zawarta
25 stycznia 2024
Okres realizacji
od 25 stycznia 2024 do 30 czerwca 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 65 250 zł – 135 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

1/TP/24 - DOSTAWY ZIEMNIAKÓW DO MAGAZYNU ZAMAWIAJĄCEGO MIESZCZĄCEGO SIĘ W ZAKŁADZIE KARNYM W RZESZOWIE.

Zamawiający Zakład Karny w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „1/TP/24 - DOSTAWY ZIEMNIAKÓW DO MAGAZYNU ZAMAWIAJĄCEGO MIESZCZĄCEGO SIĘ W ZAKŁADZIE…”, wybierając ofertę wykonawcy FHU ARTA SZAL WOJTAS SPÓŁKA JAWNA. Wartość umowy: 65 250 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Zakład Karny w RzeszowieRzeszów, Podkarpackieopublikowano 23 lutego 2024
Wartość umowy
65 250 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FHU ARTA SZAL WOJTAS SPÓŁKA JAWNA (Katy), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 65 250,00 zł (umowę zawarto 25 stycznia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 65 250,00 zł do 135 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 25 stycznia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZAKŁAD KARNY W RZESZOWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000590467

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Załęska 76

1.5.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.5.3.)Kod pocztowy

35-322

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zk_rzeszow@sw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sw.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/zk_rzeszow

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

1/TP/24 - DOSTAWY ZIEMNIAKÓW DO MAGAZYNU ZAMAWIAJĄCEGO MIESZCZĄCEGO SIĘ W ZAKŁADZIE KARNYM W RZESZOWIE.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-104a2e3b-aee3-11ee-a66a-5e0e9a75a9a0

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00216138

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-02-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00020379/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 DOSTAWY ZIEMNIAKÓW DO MAGAZYNU ZAMAWIAJĄCEGO MIESZCZĄCEGO SIĘ W ZAKŁADZIE KARNYM W RZESZOWIE

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

2232/1/TP/24

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje dostawy ziemniaków do magazynu Zamawiającego mieszczącego się w Zakładzie Karnym w Rzeszowie.

4.5.3.)Główny kod CPV

03212100-1 - Ziemniaki

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

65250,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

135000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

65250,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FHU ARTA SZAL WOJTAS SPÓŁKA JAWNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8652558927

7.3.3)Ulica

Katy 55 C

7.3.4)Miejscowość

Katy

7.3.5)Kod pocztowy

37-405

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

65250,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-01-25 do 2024-06-30

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

BRAK.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

03212100-1Ziemniaki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
344 596 zł
Próbka: 38 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
217 737 zł513 570 zł
Rozstęp międzykwartylowy
295 832 zł
Źródło próbki
CPV 03212100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
217 737 zł
Mediana
344 596 zł
Górny kwartyl
513 570 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Karny w Rzeszowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 65 250 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 03212100-1 (Ziemniaki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FHU ARTA SZAL WOJTAS SPÓŁKA JAWNA (Katy). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.