Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa pelletu wraz z jego rozładunkiem do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ludowie Polskim

Zamawiający Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ludowie Polskim (Ludów Polski, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa pelletu wraz z jego rozładunkiem do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 250 000 zł
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W LUDOWIE POLSKIM

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 362125362

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

16

1.4.2.)Miejscowość

Ludów Polski

1.4.3.)Kod pocztowy

57-100

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ckziulp@gmail.com

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.ckziuludowpolski.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ba99ae70-2faf-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00050348

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-01-18

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00333733

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa pelletu wraz z jego rozładunkiem do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ludowie Polskim

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pelletu wraz z jego rozładunkiem do zbiornika magazynowego, który znajduje się na terenie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ludowie Polskim 16, 57-100 Strzelin.
2) Pellet musi charakteryzować się następującymi parametrami:
• wartość opałowa nie niższa niż 18 000 kJ/kg,
• wilgotność nie większa niż 10 %
• zawartość popiołu nie większa niż 1,5%
• zawartości siarki nie większa niż 0,08 % ,
• gęstość od 1,0 do 1,4 kg/dm³,
• długość od 10 mm do 30 mm,
• średnica od 6mm do 8 mm
3) Zamawiający planuje zakupić 150 000 kilogramów pelletu.
4) Dostawa pelletu będzie następować etapowo.
5) O ilościach pelletu i terminach poszczególnych dostaw Zamawiający będzie informował Wykonawcę z trzytygodniowym wyprzedzeniem faksem. Dostawy pelletu odbywać się będą transportem Wykonawcy i na jego koszt do zbiornika Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego zlokalizowanego w Ludowie Polskim 16, 57-100 Strzelin w dni robocze, w godzinach od 8.00 do 14.00. Jednorazowa wielkość dostawy (z uwagi na wielkość zbiornika) nie może przekraczać 25 000 kilogramów.
6) Planowana w pkt 3) ilość pelletu może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego.
Wykonawca zobowiązany będzie do przedstawienia Zamawiającemu w dniu dostawy wymagane atesty i certyfikaty na dostarczony pellet.

3.9.)Główny kod CPV

09111400-4 - Paliwa drzewne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-09-01

4.2.)Okres realizacji zamówienia

10 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

FARM Krzysztof Piechut

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

101851955

4.3.3.)Ulica

ul. 3 Maja 20

4.3.4.)Miejscowość

Koluszki

4.3.5.)Kod pocztowy

95-040

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

239850,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00378224/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-12-23

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zmiana wynikała z konieczności zakupu dodatkowej ilości pelletu. Zmiana umowy była możliwa, gdyż spełnione zostały wszystkie przesłanki wynikające z art. 455 ust.2 ustawy:
1) łączna wartość zmian była mniejsza niż progi unijne,
2) jednocześnie była ona mniejsza od 10% wartości pierwotnej umowy,
3) zmiany te nie spowodowały zmiany ogólnego charakteru umowy.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zmiana polegała na dostawie dodatkowej ilości pelletu - 11 ton.

5.4.6.)Wartość zmiany

17589

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

257439,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09111400-4Paliwa drzewne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
250 000 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
156 000 zł359 800 zł
Rozstęp międzykwartylowy
203 800 zł
Źródło próbki
CPV 09111400· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
156 000 zł
Mediana
250 000 zł
Górny kwartyl
359 800 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ludowie Polskim prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ludów Polski.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09111400-4 (Paliwa drzewne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.