Wynik częściowy: umowy w 7 z 11 części, 4 unieważniono11 części
Łączna wartość umów
440 790 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Test do wykrywania toksyn A i B oraz antygenu GDH Clostridioides difficile
    Wartość umowy
    155 520 zł
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2Odczynniki do analizatora IMMUNO CAP-100
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  3. Umowa zawarta
    Część 3Test immunochromatograficzny do jednoczasowego wykrywania antygenów SARS-CoV-2, FLU A, FLU B (grypa) oraz RSV
    Wartość umowy
    11 794 zł
    8 ofert
  4. Unieważniona
    Część 4Dostawa podłóż mikrobiologicznych wraz z testami manualnymi. Dostawa odczynników i testów do hodowli, identyfikacji i oznaczania wrażliwości na antybiotyki drobnoustrojów
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  5. Unieważniona
    Część 5Szczepy wzorcowe do kontroli jakości oznaczeń w mikrobiologii klinicznej
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  6. Unieważniona
    Część 6Szybkie testy
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  7. Umowa zawarta
    Część 7Odczynniki i materiały zużywalne do spektometrii kompatybilne z analizatorem Biotyper MALDI Syrius
    Wartość umowy
    82 764 zł
    2 oferty
  8. Umowa zawarta
    Część 8Odczynniki dodatkowe i materiały zużywalne do spektometrii kompatybilne z analizatorem Biotyper MALDI Syrius
    Wartość umowy
    7755 zł
    1 oferta
  9. Umowa zawarta
    Część 9Odczynniki dodatkowe i materiały zużywalne do spektometrii kompatybilne z analizatorem Biotyper MALDI Syrius
    Wartość umowy
    3775 zł
    1 oferta
  10. Umowa zawarta
    Część 10Dostawa testów do diagnostyki molekularnej i wykrywania mechanizmów oporności typu multiplex PCR kompatybilne z analizatorem typ FilmArray TORCH2
    Wartość umowy
    134 428 zł
    1 oferta
  11. Umowa zawarta
    Część 11Testy alergologiczne paskowe
    Wartość umowy
    44 755 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
15 ofert(łącznie na 11 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa odczynników laboratoryjnych

Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze (Chęciny, Świętokrzyskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa odczynników laboratoryjnych”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 440 790 zł. Złożono 15 ofert.

Łączna wartość umów
440 790 zł
Liczba ofert
15 ofertłącznie, 11 części
Konkurencyjność
~3,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 11 części: w 7 wybrano wykonawcę, 4 unieważniono.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: PHU BOR-POL Mariusz Borkowski (część 1); TK Biotech Sp. z o.o. (część 3); DIAG MED Grażyna Konecka (część 7); DIAG-MED Grażyna Konecka (części 8, 9) oraz 2 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 440 789,89 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 15 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000296213

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Czerwona Góra 10

1.5.2.)Miejscowość

Chęciny

1.5.3.)Kod pocztowy

26-060

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@czerwonagora.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.czerwonagora.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://czerwonagora.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa odczynników laboratoryjnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0a1e8c75-8871-11ee-b55a-a22b2d7f700e

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00047845

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-01-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00145746/18/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.18 Dostawa odczynników laboratoryjnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00504784

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP-1629-2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

406711,16 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 1 - Test do wykrywania toksyn A i B oraz antygenu GDH Clostridioides difficile

4.5.3.)Główny kod CPV

33694000-1 - Czynniki diagnostyczne

4.5.5.)Wartość części

155520,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 2 - Odczynniki do analizatora IMMUNO CAP-100

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

48600,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 3 - Test immunochromatograficzny do jednoczasowego wykrywania antygenów SARS-CoV-2, FLU A, FLU B (grypa) oraz RSV

4.5.3.)Główny kod CPV

33694000-1 - Czynniki diagnostyczne

4.5.5.)Wartość części

11793,6 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 4 - Dostawa podłóż mikrobiologicznych wraz z testami manualnymi. Dostawa odczynników i testów do hodowli, identyfikacji i oznaczania wrażliwości na antybiotyki drobnoustrojów

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

156600,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 5 Szczepy wzorcowe do kontroli jakości oznaczeń w mikrobiologii klinicznej

4.5.3.)Główny kod CPV

33694000-1 - Czynniki diagnostyczne

4.5.5.)Wartość części

6480,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 6 - Szybkie testy

4.5.3.)Główny kod CPV

33694000-1 - Czynniki diagnostyczne

4.5.5.)Wartość części

6480 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 7 - Odczynniki i materiały zużywalne do spektometrii kompatybilne z analizatorem Biotyper MALDI Syrius

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

92293,46 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 8 - Odczynniki dodatkowe i materiały zużywalne do spektometrii kompatybilne z analizatorem Biotyper MALDI Syrius

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

7754,79 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 9 - Odczynniki dodatkowe i materiały zużywalne do spektometrii kompatybilne z analizatorem Biotyper MALDI Syrius

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

3774,81 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 10 - Dostawa testów do diagnostyki molekularnej i wykrywania mechanizmów oporności typu multiplex PCR kompatybilne z analizatorem typ FilmArray TORCH2

4.5.3.)Główny kod CPV

33694000-1 - Czynniki diagnostyczne

4.5.5.)Wartość części

134427,63 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR. 11 - Testy alergologiczne paskowe

4.5.3.)Główny kod CPV

33694000-1 - Czynniki diagnostyczne

4.5.5.)Wartość części

41440,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

155520,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

155520,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

155520,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PHU BOR-POL Mariusz Borkowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6310206880

7.3.4)Miejscowość

Gliwice

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

155520,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

36 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postepowaniu - brak ofert

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

11793,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

32378,4 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

11793,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TK Biotech Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9512407643

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

11793,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

36 miesiące

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do postępowania - brak ofert

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału - brak ofert

Sekcja 17

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

przekroczenie kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zadania

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

82763,86 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

88177,81 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

82763,86 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DIAG MED Grażyna Konecka

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

534100682

7.3.4)Miejscowość

Raszyn

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

82763,86 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7754,79 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

7754,79 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

7754,79 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DIAG-MED Grażyna Konecka

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5341000682

7.3.4)Miejscowość

Raszyn

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

7754,79 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3774,81 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

377,81 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3774,81 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DIAG-MED Grażyna Konecka

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5341000682

7.3.4)Miejscowość

Raszyn

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 9)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3774,81 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 10)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

134427,63 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

134427,63 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

134427,63 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

bioMerieux Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5270203342

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 10)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

134427,63 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 34

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 11)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 35

OFERTY (dla części 11)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

44755,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

44755,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

44755,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 36

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 11)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EMMA MDT Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7123322874

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 37

UMOWA (dla części 11)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

44755,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

36 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chęciny.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 440 790 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33694000-1 (Czynniki diagnostyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PHU BOR-POL Mariusz Borkowski (Gliwice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.