Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup paliw płynnych na rok 2023

Zamawiający Gmina Gorzyce (Gorzyce, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup paliw płynnych na rok 2023”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GorzyceGorzyce, Śląskie (powiat Wodzisławski →)opublikowano 17 stycznia 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 318 667 zł
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje o wykonaniu umowy

Podsumowanie
Brak danych w źródłach dla krytycznych faktów. Sprawdź oficjalne ogłoszenie i dokumenty.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Gorzyce

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276258724

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kościelna 15

1.4.2.)Miejscowość

Gorzyce

1.4.3.)Kod pocztowy

44-350

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL227 - Rybnicki

1.4.7.)Numer telefonu

32 4513056 wew.11

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@gorzyce.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gorzyce.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3c89a3a3-76fd-11ed-b4ea-f64d350121d2

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00045623

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-01-17

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00496468

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup paliw płynnych na rok 2023

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest zakup paliw

benzyny bezołowiowej Pb 95 oraz oleju napędowego dla środków transportowo - sprzętowych, polegający na umożliwieniu Zamawiającemu tankowania ww. paliw w sposób bezgotówkowy. 2. Szacunkowa maksymalna wielkość zamówienia wynosi: - benzyna bezołowiowa Pb 95 (zakup) - do 2080 litrów, - olej napędowy (zakup) - do 25300 litrów. Łączna ilość paliw: do 27380 litrów

3.9.)Główny kod CPV

09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-12-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Spółdzielnia Kółek Rolniczych Gorzyce

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6470510167

4.3.3.)Ulica

Rybnicka 15

4.3.4.)Miejscowość

Gorzyce

4.3.5.)Kod pocztowy

44-350

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

273800,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00006097/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-12-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

161749,94 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09132100-4Benzyna bezołowiowa
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
318 667 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
136 585 zł455 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
318 415 zł
Źródło próbki
CPV 09132100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
136 585 zł
Mediana
318 667 zł
Górny kwartyl
455 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Gorzyce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gorzyce.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09132100-4 (Benzyna bezołowiowa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.