Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
783 737 zł
Umowa zawarta
2 stycznia 2024
Okres realizacji
od 2 stycznia 2024 do 31 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertywszystkie od małych i średnich firm
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Kompleksowe sprzątanie budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Strzelcach Krajeńskich”

Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 2 (Strzelce Krajeńskie, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowe sprzątanie budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Strzelcach Krajeńskich”, wybierając ofertę wykonawcy Sekret Security Sp. z o. o. Wartość umowy: 783 737 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
783 737 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    16 stycznia 2024

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Sekret Security Sp. z o. o. (Gorzów Wielkopolski), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 783 736,92 zł (umowę zawarto 2 stycznia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 2 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail