Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przygotowanie, dostarczenie i wydanie gorących posiłków dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Władysława Jasińskiego w Gawłuszowicach

Zamawiający Szkoła Podstawowa im.Władysława Jasińskiego w Gawłuszowicach (Gawłuszowice, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przygotowanie, dostarczenie i wydanie gorących posiłków dla uczniów Szkoły Podstawowej…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 331 205 zł
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa im.Władysława Jasińskiego w Gawłuszowicach

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001131968

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

brak

1.4.2.)Miejscowość

Gawłuszowice

1.4.3.)Kod pocztowy

39-307

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

d.ziomek@gawluszowice.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szkolagawluszowice.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-32fac22a-44c3-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00039127

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-01-16

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00368917

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Przygotowanie, dostarczenie i wydanie gorących posiłków dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Władysława Jasińskiego w Gawłuszowicach

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie, dostarczenie i wydanie gorących posiłków dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Władysława Jasińskiego w Gawłuszowicach w okresie od 11.09.2023r. do dnia 31.12.2023r. zgodnie z kalendarzem roku szkolnego w dni nauki szkolnej, za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od zajęć oraz ferii i dni świątecznych

3.9.)Główny kod CPV

55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

3.10.)Dodatkowy kod CPV

55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

55320000-9 - Usługi podawania posiłków

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-09-11

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2023-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Dom Weselny Frezja Renata Wilk

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8171472939

4.3.3.)Ulica

Jana III Sobieskiego 27

4.3.4.)Miejscowość

Mielec

4.3.5.)Kod pocztowy

39-300

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

70587,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00424532/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

68171,50 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55524000-9Usługi dostarczania posiłków do szk…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
331 205 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
223 538 zł586 450 zł
Rozstęp międzykwartylowy
362 912 zł
Źródło próbki
CPV 55524000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
223 538 zł
Mediana
331 205 zł
Górny kwartyl
586 450 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa im.Władysława Jasińskiego w Gawłuszowicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gawłuszowice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55524000-9 (Usługi dostarczania posiłków do szkół). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.