Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wycinka i pielęgnacja drzew i krzewów rosnących wzdłuż ulic w pasie drogowym na terenie miasta Bielska-Białej

Zamawiający Miasto Bielsko-Biała - Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej (Bielsko-Biała, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wycinka i pielęgnacja drzew i krzewów rosnących wzdłuż ulic w pasie drogowym na terenie…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 468 759 zł
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miasto Bielsko-Biała - Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 070493318

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Michała Grażyńskiego 10

1.4.2.)Miejscowość

Bielsko-Biała

1.4.3.)Kod pocztowy

43-300

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.4.7.)Numer telefonu

33 4726010

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@mzd.bielsko.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mzd.bielsko.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f62b1584-b344-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00028596

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-01-11

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00117080

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Wycinka i pielęgnacja drzew i krzewów rosnących wzdłuż ulic w pasie drogowym na terenie miasta Bielska-Białej

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie wycinki i pielęgnacji drzew i krzewów rosnących wzdłuż ulic w pasie drogowym na terenie miasta Bielska-Białej oraz w zakresie nasadzeń drzew i krzewów w pasie drogowym na terenie miasta Bielska-Białej.
Zamówienie obejmuje w szczególności:
a) wycinkę drzew;
b) wycinkę krzewów;
c) prześwietlanie i redukcję koron drzew;
d) prześwietlanie i redukcję krzewów;
e) frezowanie pni drzew;
f) przycinanie żywopłotów;
g) zrąbkowanie gałęzi;
h) interwencyjne nasadzenia drzew i krzewów.
Usługa wykonywana będzie na podstawie zleceń. Zlecenia poszczególnych prac do realizacji będą miały formę pisemną. Każde zlecenie będzie określało w szczególności: zakres prac, miejsce ich wykonania oraz termin realizacji, który będzie wiążący dla Wykonawcy. Jeżeli w zleceniu określono wykonanie prac jako ,,pilne”, Wykonawca ma obowiązek przystąpić do realizacji zlecenia zgodnie z wymogami zawartymi w Szczegółowej Specyfikacji Technicznej.
Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziałach III - V Specyfikacji Warunków Zamówienia.

3.9.)Główny kod CPV

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

3.10.)Dodatkowy kod CPV

77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew

77211600-8 - Sadzenie drzew

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-06-07

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2023-06-07 do 2023-11-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Gardenwork Artur Szczudło

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6783030901

4.3.3.)Ulica

Osiedle Wandy 32/33c

4.3.4.)Miejscowość

Kraków

4.3.5.)Kod pocztowy

31-907

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

697648,68 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00275782/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-11-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

751628,16 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

77211400-6Usługi wycinania drzew
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
468 759 zł
Próbka: 33 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
220 108 zł834 965 zł
Rozstęp międzykwartylowy
614 857 zł
Źródło próbki
CPV 77211400· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
220 108 zł
Mediana
468 759 zł
Górny kwartyl
834 965 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Bielsko-Biała - Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bielsko-Biała.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 77211400-6 (Usługi wycinania drzew). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.