Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Usługi drukowania

Zamawiający Gmina Bytom (Bytom, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Usługi drukowania”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina BytomBytom, Śląskieopublikowano 8 stycznia 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Bytom

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276255269

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Parkowa 2

1.4.2.)Miejscowość

Bytom

1.4.3.)Kod pocztowy

41-902

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@um.bytom.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.bytom.pl/bip/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0229dc7a-b2a1-11ed-9236-36fed59ea7dd

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00018086

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-01-08

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00105767

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Usługi drukowania

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 6 pn. Druk plakatów i zaproszeń
Obejmuje druk:
1) plakatów z okazji:
a) Majówki,
b) Dnia Dziecka,
c) Narodowego Święta Niepodległości;
2) zaproszeń na uroczystość:
a) wręczenia nagród Prezydenta Bytomia w dziedzinie kultury MUZA i WENA,
b) wręczenia Medali Miasta Bytomia dla zasłużonych osób,
c) wręczenia nagrody Prezydenta Bytomia w dziedzinie sportu – Sportowy Laur Bytomia.
Parametry druku:
ad. 1) plakaty:
- format: B1
- kolor: 4 + 0 CMYK
- surowiec: papier kreda półmat 115 g/130 g
- nakład: do 200 sztuk – każdorazowo, razem do 600 sztuk

ad. 2) zaproszenia:
a) format: 210 x 210 mm, łamane na pół – do 200 sztuk
- papier: kreda, 300 g, półmat
- nadruk: 4+4
b) format: 420x105 mm składane po krótszym boku do 210x105 mm – do 400 sztuk
- papier: kreda, 300 g, półmat
- nadruk: 4+4

3.9.)Główny kod CPV

79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-03-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2023-03-22 do 2023-12-15

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ACTIVETREE SP. Z O.O.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 362999820

4.3.3.)Ulica

KONSTYTUCJI 150

4.3.4.)Miejscowość

BYTOM

4.3.5.)Kod pocztowy

41-906

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

4712,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00183517/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-12-15

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

3295,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79800000-2Usługi drukowania i powiązane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Bytom prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bytom.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79800000-2 (Usługi drukowania i powiązane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.