Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
PRZEDSIĘBIORSTWO WIERTNICZO-INŻYNIERYJNE HYDROWIERT Sp. z o.o.· Osiekśrednia firma
Wartość umowy
189 558 zł
Umowa zawarta
29 grudnia 2023
Okres realizacji
od 1 stycznia 2024 do 31 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

BEZGOTÓWKOWY ZAKUP PALIWA DO POJAZDÓW I SPRZĘTÓW, EKSPLOATOWANYCH PRZEZ ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W KLIMONTOWIE NA 2024 r. DOKONYWANY NA PODSTAWIE DOSTARCZONYCH ZAMÓWIEŃ

Zamawiający Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Klimontowie (Klimontów, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „BEZGOTÓWKOWY ZAKUP PALIWA DO POJAZDÓW I SPRZĘTÓW, EKSPLOATOWANYCH PRZEZ ZAKŁAD GOSPODARKI…”, wybierając ofertę wykonawcy PRZEDSIĘBIORSTWO WIERTNICZO-INŻYNIERYJNE HYDROWIERT Sp. z o.o. Wartość umowy: 189 558 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
189 558 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRZEDSIĘBIORSTWO WIERTNICZO-INŻYNIERYJNE HYDROWIERT Sp. z o.o. (Osiek), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 189 558,00 zł (umowę zawarto 29 grudnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail