Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Umowa zawarta
22 grudnia 2023
Okres realizacji
do 26 stycznia 2024
Oferty w postępowaniu
6 ofertodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Jedwabne

Zamawiający Gmina Jedwabne (Jedwabne, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Jedwabne”, wybierając ofertę wykonawcy ŁGW Rembud Agnieszka Dziąg. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina JedwabneJedwabne, Podlaskie (powiat Łomżyński →)opublikowano 5 stycznia 2024
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 582 144 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 listopada 2023

    Termin ofert: 16 listopada 2023 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    05 stycznia 2024

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ŁGW Rembud Agnieszka Dziąg (Łódź), mikrofirma.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert. Odrzucono 1 ofertę.

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 26 stycznia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Jedwabne

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450669938

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Żwirki i Wigury 3

1.5.2.)Miejscowość

Jedwabne

1.5.3.)Kod pocztowy

18-420

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@jedwabne.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jedwabne.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://jedwabne.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Jedwabne

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fcc7b874-7c96-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00013866

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-01-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00003886/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.9 Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Jedwabne

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00477999

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BIOŚ.271.14.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Jedwabne

4.5.3.)Główny kod CPV

45262660-5 - Usuwanie azbestu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90650000-8 - Usługi usuwania azbestu

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

250194,74 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

335456,64 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

279081,29 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ŁGW Rembud Agnieszka Dziąg

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

366517640

7.3.3)Ulica

Sąsiedzka

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

93-330

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

215705,89 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-01-26

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45262660-5Usuwanie azbestu
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
582 144 zł
Próbka: 38 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
318 181 zł2 010 911 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 692 730 zł
Źródło próbki
CPV 45262· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
318 181 zł
Mediana
582 144 zł
Górny kwartyl
2 010 911 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).