Wynik częściowy: umowy w 5 z 9 części, 4 bez rozstrzygnięcia9 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Bez rozstrzygnięcia
    Część 1PRODUKTY SPOŻYWCZE
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  2. Bez rozstrzygnięcia
    Część 2NABIAŁ
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  3. Bez rozstrzygnięcia
    Część 3WARZYWA , OWOCE ŚWIEŻE
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  4. Umowa zawarta
    Część 4MIĘSO, WĘDLINA
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    1 oferta
  7. Bez rozstrzygnięcia
    Część 7PIECZYWO, WYROBY CUKIERNICZE
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  8. Umowa zawarta
    2 oferty
  9. Umowa zawarta
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 9 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

SUKCESYWNA DOSTAWA ARTYKUŁÓW ŻYWNOŚCIOWYCH DLA MŁODZIEŻOWEGO OŚRODKA WYCHOWAWCZEGO IM. OTTONA LIPKOWSKIEGO W KRUPSKIM MŁYNIE W 2024 r.

Zamawiający Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Ottona Lipkowskiego (Krupski Młyn, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „SUKCESYWNA DOSTAWA ARTYKUŁÓW ŻYWNOŚCIOWYCH DLA MŁODZIEŻOWEGO OŚRODKA WYCHOWAWCZEGO IM.…”, wybierając 4 wykonawców. Złożono 7 ofert.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 257 068 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 9 części
Konkurencyjność
~2,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: PW JANCZAR (część 4); ETQA SP. Z O.O. (części 5, 6); FUH Bogdan Butor (część 8); Grupa Drobiarska DAKPOL Marek Bejm Spółka Komandytowa (część 9).

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY IM. OTTONA LIPKOWSKIEGO

1.3.)Oddział zamawiającego

im. Ottona Lipkowskiego

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000202152

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Krasickiego 4

1.5.2.)Miejscowość

Krupski Młyn

1.5.3.)Kod pocztowy

42-693

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.5.7.)Numer telefonu

32 285 70 23

1.5.8.)Numer faksu

32 285 70 23

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@mowkrupskimlyn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.mowkrupskimlyn.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-804ff738-8f6f-11ee-9fb5-3edbb70f45bd

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

SUKCESYWNA DOSTAWA ARTYKUŁÓW ŻYWNOŚCIOWYCH DLA MŁODZIEŻOWEGO OŚRODKA WYCHOWAWCZEGO IM. OTTONA LIPKOWSKIEGO W KRUPSKIM MŁYNIE W 2024 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-804ff738-8f6f-11ee-9fb5-3edbb70f45bd

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00011074

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-01-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00525770

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

MOW.KM.KG.26.4.2023.

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

191000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 - PRODUKTY SPOŻYWCZE

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.)Wartość części

41000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 - NABIAŁ

4.5.3.)Główny kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.5.)Wartość części

23000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 - WARZYWA , OWOCE ŚWIEŻE

4.5.3.)Główny kod CPV

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.5.)Wartość części

31000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4 - MIĘSO, WĘDLINA

4.5.3.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.5.)Wartość części

43000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 5 - RYBY

4.5.3.)Główny kod CPV

15220000-6 - Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb

4.5.5.)Wartość części

5000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 6 - MROŻONKI

4.5.3.)Główny kod CPV

15331100-8 - Warzywa świeże lub mrożone

4.5.5.)Wartość części

1700,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 7 - PIECZYWO, WYROBY CUKIERNICZE

4.5.3.)Główny kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.5.)Wartość części

29200,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 8 - JAJA

4.5.3.)Główny kod CPV

03142000-8 - Produkty zwierzęce

4.5.5.)Wartość części

9000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 9 - DRÓB

4.5.3.)Główny kod CPV

15112100-7 - Świeży drób

4.5.5.)Wartość części

8100,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 9

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 10

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

29939,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

30830,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

29939,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 11

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PW JANCZAR

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6311020522

7.3.3)Ulica

ul. Św. Jacka 21

7.3.4)Miejscowość

Gliwice

7.3.5)Kod pocztowy

44-100

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 12

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

29939,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-01-01 do 2024-12-31

Sekcja 13

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 14

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4294,85 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4294,85 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4294,85 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 15

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ETQA SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9492095837

7.3.3)Ulica

ul. Strefowa 14a

7.3.4)Miejscowość

Częstochowa

7.3.5)Kod pocztowy

42-202

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 16

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

4294,85 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-01-01 do 2024-12-31

Sekcja 17

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 18

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1515,10 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1515,10 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1515,10 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 19

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ETQA SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9492095837

7.3.3)Ulica

ul. Strefowa 14a

7.3.4)Miejscowość

Częstochowa

7.3.5)Kod pocztowy

42-202

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 20

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1515,10 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-01-01 do 2024-12-31

Sekcja 21

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6400,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6480,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6400,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FUH Bogdan Butor

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7551435683

7.3.3)Ulica

ul. Bożka 2/15

7.3.4)Miejscowość

Prudnik

7.3.5)Kod pocztowy

48-200

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6400,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-01-01 do 2024-12-31

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6180,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6180,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6180,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Grupa Drobiarska DAKPOL Marek Bejm Spółka Komandytowa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5742065256

7.3.3)Ulica

Borowe Ul. Długa 185

7.3.4)Miejscowość

Węglowice

7.3.5)Kod pocztowy

42-133

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 9)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6180,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-01-01 do 2024-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15800000-6Różne produkty spożywcze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
257 068 zł
Próbka: 126 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
133 729 zł437 787 zł
Rozstęp międzykwartylowy
304 058 zł
Źródło próbki
CPV 15800000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
133 729 zł
Mediana
257 068 zł
Górny kwartyl
437 787 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Ottona Lipkowskiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krupski Młyn.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15800000-6 (Różne produkty spożywcze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.