Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Ruda Maleniecka
Zamawiający Gmina Ruda Maleniecka (Ruda Maleniecka, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Ruda Maleniecka”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 274 788 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=221, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,1 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
16 listopada 2022
Termin ofert: 25 listopada 2022 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
19 grudnia 2022
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
02 stycznia 2024
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA RUDA MALENIECKA |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 291010659 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | 99A |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Ruda Maleniecka |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 26-242 |
| 1.4.4.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL721 - Kielecki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 41 373 13 40 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 41 373 13 41 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | urzad.gminy@rudamaleniecka.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://samorzad.gov.pl/web/gmina-ruda-maleniecka |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-29b80080-658a-11ed-abdb-a69c1593877c |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00000849 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-01-02 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00441276/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Ruda Maleniecka |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest dowóz 218 uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Ruda Maleniecka (w miejscowościach: Cieklińsko, Dęba, Strzęboszów, Dęba-Kolonia, Koliszowy, Maleniec, Machory, Kołoniec, Tama, Wyszyna Fałkowska, Wyszyna Machorowska, Wyszyna Rudzka, Młotkowice, Cis, Lipa, Hucisko, Szkucin) do Publicznej Szkoły Podstawowej w Rudzie Malenieckiej oraz Publicznego Przedszkola w Rudzie Malenieckiej - wchodzących w skład Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Rudzie Malenieckiej – a następnie powrót do miejsca zamieszkania po skończonych zajęciach lekcyjnych. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób 60140000-1 - Nieregularny transport osób |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-12-19 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2023-01-02 do 2023-12-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | F.H.T. "MUSIAŁ" Władysław Musiał |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP 6580006197 |
| 4.3.3.) | Ulica | Ruda Maleniecka 33a |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Ruda Maleniecka |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 26-242 |
| 4.3.6.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 425174,40 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00503874/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-12-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 391192,20 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.