„Modernizacja dróg gminnych Gminy Pelplin w 2023 roku” z podziałem na części
Zamawiający Gmina Pelplin (Pelplin, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „„Modernizacja dróg gminnych Gminy Pelplin w 2023 roku” z podziałem na części”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 845 132 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3967, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
11 wpisów- Ogłoszenie
07 września 2023
Termin ofert: 26 września 2023 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
28 listopada 2023
4 oferty3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 grudnia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 grudnia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 grudnia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 grudnia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 grudnia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
29 grudnia 2023
- Wykonanie umowy
29 grudnia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 grudnia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 grudnia 2023
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Pelplin |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 191675333 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Plac Grunwaldzki 4 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Pelplin |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 83-130 |
| 1.4.4.) | Województwo | pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL638 - Starogardzki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | erecka@pelplin.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.pelplin.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-1f04691b-4d71-11ee-a60c-9ec5599dddc1 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00578809 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2023-12-29 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00386556 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „Modernizacja dróg gminnych Gminy Pelplin w 2023 roku” |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego 45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2023-10-30 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 2 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | PELKOM SP. Z O. O. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5932253877 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | PELPLIN |
| 4.3.6.) | Województwo | pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 36070,56 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00519182/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-12-27 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 36070,56 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.