Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
827 872 zł
Umowa zawarta
27 grudnia 2023
Okres realizacji
8 miesiące
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 827 872 zł – 2 706 000 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużony okres udzielonej gwarancji jakości20%Doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa sieci wodociągowej z przyłączami w miejscowości Maksymilianów – II etap.

Zamawiający Gmina Bałtów (Bałtów, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa sieci wodociągowej z przyłączami w miejscowości Maksymilianów – II etap”, wybierając ofertę wykonawcy Sebastian Bator. Wartość umowy: 827 872 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Gmina BałtówBałtów, Świętokrzyskie (powiat Ostrowiecki →)opublikowano 28 grudnia 2023
Wartość umowy
827 872 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Sebastian Bator (Radom), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 827 872,25 zł (umowę zawarto 27 grudnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 827 872,25 zł do 2 706 000,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 8 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail