Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
145 036 zł
Umowa zawarta
21 grudnia 2023
Okres realizacji
do 31 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 145 036 zł – 149 756 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług ratowniczych i stałego nadzoru nad bezpieczeństwem osób przebywających w wodzie na pływalni Szkoły Podstawowej Nr 3 w Pruszczu Gdańskim

Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Matejki w Pruszczu Gdańśkim (Pruszcz Gdański, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług ratowniczych i stałego nadzoru nad bezpieczeństwem osób przebywających…”, wybierając ofertę wykonawcy Active Way Adam Mikołajewski. Wartość umowy: 145 036 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
145 036 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Active Way Adam Mikołajewski (Gdańsk).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 145 035,80 zł (umowę zawarto 21 grudnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 145 035,80 zł do 149 755,90 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Matejki w Pruszczu Gdańśkim

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 190954670

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jana Matejki 1

1.5.2.)Miejscowość

Pruszcz Gdański

1.5.3.)Kod pocztowy

83-000

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@pruszcz-gdanski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.matejkosp3.edupage.org

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/um_pruszczgdanski

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług ratowniczych i stałego nadzoru nad bezpieczeństwem osób przebywających w wodzie na pływalni Szkoły Podstawowej Nr 3 w Pruszczu Gdańskim

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-dcfd6240-8f76-11ee-9fb5-3edbb70f45bd

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00567869

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-12-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00525130

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.3.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

158767,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ratowniczych i stałego nadzoru nad bezpieczeństwem osób przebywających w wodzie na pływalni Szkoły Podstawowej Nr 3 w Pruszczu Gdańskim (minimum jeden ratownik w godzinach funkcjonowania basenu określonych w opisie przedmiotu zamówienia)

4.5.3.)Główny kod CPV

71317200-5 - Usługi w zakresie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

145035,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

149755,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

145035,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Active Way Adam Mikołajewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5832830364

7.3.3)Ulica

ul. Suchanka 3/10

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-772

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

145035,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-12-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Matejki w Pruszczu Gdańśkim prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pruszcz Gdański.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 145 036 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71317200-5 (Usługi w zakresie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Active Way Adam Mikołajewski (Gdańsk). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.