Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
766 290 zł
Umowa zawarta
29 maja 2023
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 766 290 zł – 981 479 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Koszt60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa sprzętu rolniczego - kombajn

Zamawiający Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Stanisława Reymonta w Radomiu (Radom, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa sprzętu rolniczego - kombajn”, wybierając ofertę wykonawcy AGROBARD A.SKRONIK, D.TYCZYŃSKI sp. j. Wartość umowy: 766 290 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
766 290 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AGROBARD A.SKRONIK, D.TYCZYŃSKI sp. j. (Przytyk), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 766 290,00 zł (umowę zawarto 29 maja 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 766 290,00 zł do 981 478,50 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA W RADOMIU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 672884719

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

UNIWERSYTECKA 6

1.5.2.)Miejscowość

Radom

1.5.3.)Kod pocztowy

26-600

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

agroradom@wp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.agroradom.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://agroradom.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa sprzętu rolniczego - kombajn

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bd49b787-e443-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00567471

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-12-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00137854/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakup i dostawa sprzętu rolniczego - kombajn

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00194217

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZSCKR.26.22.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa kombajnu o minimalnych parametrach:
1) Kombajn nowy lub używany (nie starszy niż 2019 roku, w pełni sprawny)
2) Przebieg silnika – max 500 mtg
3) Moc – minimum 170 KM
4) Co najmniej 3 zakresowa skrzynia przekładniowa
5) Zbiornik ziarna o pojemności minimum 3 000 l
6) Szybkość rozładunku co najmniej 50l/min
7) Sygnalizacja napełnienia zbiornika ziarna
8) Przyrząd tnący o szerokości konstrukcyjnej nie przekraczającej 4,6 m
9) Wózek do transportu zespołu żniwnego
10) Kamera – co najmniej z tyłu kombajnu
11) Komfortowa kabina (klimatyzacja), amortyzowany fotel operatora
12) Oświetlenie drogowe, robocze
13) System prowadzenia GPS
14) Rozdrabniacz słomy
15) Lusterka wsteczne
16) Fotel pomocnika operatora
17) Wyposażenie kombajnu zgodne wymaganiami rozporządzenia dla pojazdów poruszających się po drogach publicznych.
18) Gwarancja – co najmniej 12 miesięcy.

4.5.3.)Główny kod CPV

16340000-0 - Maszyny żniwne i młockarki

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

766290,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

981478,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

766290,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AGROBARD A.SKRONIK, D.TYCZYŃSKI sp. j.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9482239648

7.3.3)Ulica

ul. Przytycka 35

7.3.4)Miejscowość

Przytyk

7.3.5)Kod pocztowy

26-650

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-05-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

766290,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

16340000-0Maszyny żniwne i młockarki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Stanisława Reymonta w Radomiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radom.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 766 290 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 16340000-0 (Maszyny żniwne i młockarki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AGROBARD A.SKRONIK, D.TYCZYŃSKI sp. j. (Przytyk). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.