Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
210 360 zł
Umowa zawarta
19 grudnia 2023
Okres realizacji
6 miesiące
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Powtórzenie podobnych robót budowlanych do umowy Nr RZP.272.14.12.2023 z dnia 6 czerwca 2023 r., polegających na remontach cząstkowych dróg i chodników o nawierzchni z kostki i płyt betonowych

Zamawiający Gmina Ożarów Mazowiecki (Ożarów Mazowiecki, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Powtórzenie podobnych robót budowlanych do umowy Nr RZP.272.14.12.2023 z dnia 6 czerwca…”, wybierając ofertę wykonawcy KOWALCZYK PIOTR "BRUMEX". Wartość umowy: 210 360 zł.

Wartość umowy
210 360 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 grudnia 2023

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KOWALCZYK PIOTR "BRUMEX" (Wolskie), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 210 359,52 zł (umowę zawarto 19 grudnia 2023 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Ożarów Mazowiecki

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013271269

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kolejowa 2

1.5.2.)Miejscowość

Ożarów Mazowiecki

1.5.3.)Kod pocztowy

05-850

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.)Numer telefonu

22 731 32 00

1.5.8.)Numer faksu

22 722 18 87

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

um@ozarow-mazowiecki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ozarow-mazowiecki.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6a979e28-9b34-11ee-ba3b-4e891c384685

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Powtórzenie podobnych robót budowlanych do umowy Nr RZP.272.14.12.2023 z dnia 6 czerwca 2023 r., polegających na remontach cząstkowych dróg i chodników o nawierzchni z kostki i płyt betonowych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6a979e28-9b34-11ee-ba3b-4e891c384685

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00564011

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-12-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00056920/13/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Remont cząstkowy dróg i chodników o nawierzchni z kostki i płyt betonowych na terenie gminy Ożarów Mazowiecki

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Zamówienia udziela się na podstawie art. 305 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych w przypadku udzielania w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy robót budowlanych zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, jeżeli zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
Zamówienie podstawowe zostało udzielone w trybie podstawowym w postępowaniu o numerze RZP.271.14.2023, a zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych było przewidziane w SWZ oraz ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego.

3.1.2.)Identyfikator wcześniejszego postępowania

ocds-148610-dd8d6e39-d9fd-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RZP.271.54.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Powtórzenie podobnych robót budowlanych do umowy Nr RZP.272.14.12.2023 z dnia 6 czerwca 2023 r., polegających na remontach cząstkowych dróg i chodników o nawierzchni z kostki i płyt betonowych na terenie Gminy Ożarów Mazowiecki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załącznikach do Zaproszenia do negocjacji tj.: OPZ, STWiORB, przedmiar.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KOWALCZYK PIOTR "BRUMEX"

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5341079063

7.3.3)Ulica

Pruszkowska 1

7.3.4)Miejscowość

Wolskie

7.3.5)Kod pocztowy

05-860

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

210359,52 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
554 843 zł
Próbka: 85 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
306 130 zł1 681 835 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 375 705 zł
Źródło próbki
CPV 45233142· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
306 130 zł
Mediana
554 843 zł
Górny kwartyl
1 681 835 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Ożarów Mazowiecki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ożarów Mazowiecki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 210 360 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233142-6 (Roboty w zakresie naprawy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: KOWALCZYK PIOTR "BRUMEX" (Wolskie). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.