Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Modernizacja/remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Sadowie, dz nr 265, 270 obręb Sadowie, długości 0,763 km – Gmina Irządze

Zamawiający Gmina Irządze (Irządze, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja/remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Sadowie, dz nr…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina IrządzeIrządze, Śląskieopublikowano 20 grudnia 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 676 558 zł
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA IRZĄDZE

1.2.)Oddział zamawiającego

Irządze 124, 42-446 Irządze

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 151398712

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

124

1.4.2.)Miejscowość

Irządze

1.4.3.)Kod pocztowy

42-446

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22B - Sosnowiecki

1.4.7.)Numer telefonu

343543009

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@irzadze.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.irzadze.bip.jur.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5c3e133e-5cfc-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00563899

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-12-20

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00415216

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Modernizacja/remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Sadowie, dz nr 265, 270 obręb Sadowie, długości 0,763 km – Gmina Irządze

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: „Modernizacja/remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Sadowie dz. nr 265, 270, obręb Sadowie, długości 0,763 km”. Zakres zamówienia obejmuje:
* wykonanie podbudowy gr. 25 cm
* wykonanie warstwy wiążącej gr. 4 cm z betonu asfaltowego,
* wykonanie warstwy ścieralnej gr. 4 cm z betonu asfaltowego,
* wykonanie poboczy ziemnych
Niniejsze zamówienie jest dofinansowane środkami budżetu województwa budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych oraz zgodnie z zapisami w SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2023-12-12

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Hucz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5751885237

4.3.3.)Ulica

Częstochowska 14

4.3.4.)Miejscowość

Boronów

4.3.5.)Kod pocztowy

42-283

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

547682,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00508966/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-12-11

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

547682,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

W dniu 20.11.2023r. zawarto Aneks nr 1/2023 zmieniający termin wykonania i zakończenia robót na dzień 30 listopada 2023r. z uwagi na niesprzyjające warunki pogodowe, które uniemożliwiły zakończenie robót w terminie zawartym w umowie oraz wystąpieniem od dnia 8 do 20 listopada obfitych opadów deszczu, a później śniegu uniemożliwiającym wykonanie podbudowy oraz ułożenia nawierzchni bitumicznej.

W dniu 30.11.2023r. zawarto Aneks nr 2/2023 zmieniający termin wykonania i zakończenia robót na dzień 12 grudnia 2023r. z uwagi na niesprzyjające warunki pogodowe, które uniemożliwiły zakończenie robót w terminie zawartym w umowie oraz wystąpieniem od dnia 8 do 27 listopada obfitych opadów deszczu, a później śniegu uniemożliwiającym wykonanie podbudowy oraz ułożenia nawierzchni bitumicznej.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45220000-5Roboty inżynieryjne i budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
676 558 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
382 886 zł1 613 630 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 230 743 zł
Źródło próbki
CPV 45220000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
382 886 zł
Mediana
676 558 zł
Górny kwartyl
1 613 630 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Irządze prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Irządze.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45220000-5 (Roboty inżynieryjne i budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.