Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
122 157 zł
Umowa zawarta
11 grudnia 2023
Okres realizacji
36 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Subskrypcja licencji do wirtualnych stacji roboczych na okres 36 miesięcy”.

Zamawiający Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „„Subskrypcja licencji do wirtualnych stacji roboczych na okres 36 miesięcy””, wybierając ofertę wykonawcy K3 system Sp. z o.o. Wartość umowy: 122 157 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju WsiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 19 grudnia 2023
Wartość umowy
122 157 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy K3 system Sp. z o.o. (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 122 157,48 zł (umowę zawarto 11 grudnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 36 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail