Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
442 385 zł
Umowa zawarta
18 grudnia 2023
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury20%Częstotliwość odbioru odpadów wielkogabarytowych20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Bejsce.

Zamawiający Urząd Gminy Bejsce (Bejsce, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie Gminy…”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Usług Wielobranżowych HYDROSVAT. Wartość umowy: 442 385 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Urząd Gminy BejsceBejsce, Świętokrzyskie (powiat Kazimierski →)opublikowano 19 grudnia 2023
Wartość umowy
442 385 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Usług Wielobranżowych HYDROSVAT (Solec Zdrój), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 442 385,00 zł (umowę zawarto 18 grudnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Urząd Gminy Bejsce

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000531909

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Bejsce

1.5.2.)Miejscowość

Bejsce

1.5.3.)Kod pocztowy

28-512

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.)Numer telefonu

41 3511010

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ugbejsceinwestycje@interia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.gminy.com.pl/bejsce

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ugbejsce.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Bejsce.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-64c9df5f-89c8-11ee-9fb5-3edbb70f45bd

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00559502

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-12-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00054536/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Bejsce

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00507260

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BIDR.271.9.23

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

546646,50 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na

1) odbiorze odpadów komunalnych z terenu gminy Bejsce z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne oraz ich transport do RIPOK w Rzędowie, 2) wyposażeniu nieruchomości w worki do gromadzenia odpadów, 3) odbiorze i transporcie odpadów w sposób zapewniający wywiązanie się Gminy z obowiązków nałożonych w rozporządzeniach wydanych na podstawie art. 3b i art 3c ust. 2 ustawy z 13.09.1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U. z 2023 r. poz. 1469 ze zm.), tj. : - Rozporządzenie Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 3 sierpnia 2021 r. w sprawie sposobu obliczania poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych (Dz.U. 2021 poz. 1530 ze zm.) - Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 15 grudnia 2017 r. w sprawie poziomów ograniczenia składowania masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji (Dz.U. z 2017 r., poz. 2412 ze zm.) Szacunkowa ilość odpadów komunalnych przewidziana do odebrania na terenie Gminy Bejsce Szacunkowa ilość odpadów komunalnych przewidziana do odebrania z terenu Gminy Bejsce w terminie realizacji zamówienia (12 miesięcy), wyniesie 859 Mg. Szacunkową ilość przewidzianych do odebrania odpadów komunalnych określono na podstawie ilości odpadów komunalnych odebranych z terenu gminy Bejsce w okresie od 1 stycznia 2023 r. do 30 września 2023 roku. W okresie od 01.01.2023 r. do 30.09.2023 r. odebrano 644,19 Mg odpadów komunalnych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 8 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90513100-7 - Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

442385,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

442385,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

442385,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Usług Wielobranżowych HYDROSVAT

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

655-100-75-67

7.3.3)Ulica

Słoneczna 16

7.3.4)Miejscowość

Solec Zdrój

7.3.5)Kod pocztowy

28-131

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

442385,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90500000-2Usługi związane z odpadami
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 649 788 zł
Próbka: 157 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
495 000 zł4 600 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 105 000 zł
Źródło próbki
CPV 90500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
495 000 zł
Mediana
1 649 788 zł
Górny kwartyl
4 600 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Urząd Gminy Bejsce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bejsce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 442 385 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90500000-2 (Usługi związane z odpadami). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Usług Wielobranżowych HYDROSVAT (Solec Zdrój). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.