Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 476 000 zł
Umowa zawarta
18 grudnia 2023
Okres realizacji
do 30 czerwca 2024
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania części istniejącego budynku szkoły podstawowej w Gromadce, na pomieszczenia zaplecza kuchennego z salą konsumpcyjną

Zamawiający Gmina Gromadka (Gromadka, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania części istniejącego budynku szkoły…”, wybierając ofertę wykonawcy AMADA ANNA NIERADKA. Wartość umowy: 1 476 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina GromadkaGromadka, Dolnośląskie (powiat Bolesławiecki →)opublikowano 18 grudnia 2023
Wartość umowy
1 476 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 listopada 2023

    Termin ofert: 1 grudnia 2023 14:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 grudnia 2023

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AMADA ANNA NIERADKA (BOLESŁAWIEC), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 476 000,00 zł (umowę zawarto 18 grudnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 czerwca 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Gromadka

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 390648121

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

gen. Wł. Sikorskiego 9

1.5.2.)Miejscowość

Gromadka

1.5.3.)Kod pocztowy

59-706

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ofertyzp@gromadka.com

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gromadka.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c9593534-6752-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania części istniejącego budynku szkoły podstawowej w Gromadce, na pomieszczenia zaplecza kuchennego z salą konsumpcyjną

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c9593534-6752-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00558660

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-12-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00037281/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania części istniejącego budynku szkoły podstawowej na pomieszczenia zaplecza kuchennego z salą konsumpcyjną

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00498230

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP6.23

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania części istniejącego budynku Szkoły Podstawowej w Gromadce, na pomieszczenia zaplecza kuchennego z salą konsumpcyjną.

4.5.3.)Główny kod CPV

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1476000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1476000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1476000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AMADA ANNA NIERADKA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6121742637

7.3.3)Ulica

ORLA 6

7.3.4)Miejscowość

BOLESŁAWIEC

7.3.5)Kod pocztowy

59-700

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1476000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-06-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45262500-6Roboty murarskie i murowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
582 144 zł
Próbka: 38 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
318 181 zł2 010 911 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 692 730 zł
Źródło próbki
CPV 45262· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
318 181 zł
Mediana
582 144 zł
Górny kwartyl
2 010 911 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Gromadka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gromadka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 476 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45262500-6 (Roboty murarskie i murowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AMADA ANNA NIERADKA (BOLESŁAWIEC). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.