Dostawa i montaż mebli dla budynku fili Gminnej Biblioteki Publicznej w Krużlowej Niżnej
Zamawiający Gminna Biblioteka Publiczna w Grybowie z siedzibą w Stróżach (Stróże, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa i montaż mebli dla budynku fili Gminnej Biblioteki Publicznej w Krużlowej Niżnej”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=746, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
15 maja 2023
Termin ofert: 23 maja 2023 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
03 lipca 2023
17 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
14 grudnia 2023
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gminna Biblioteka Publiczna w Grybowie z siedzibą w Stróżach |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 492707557 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Stróże 363 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Stróże |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 33-331 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL218 - Nowosądecki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 18 445 38 35 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 18 445 38 35 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | gbp@gminagrybow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.gbp.gminagrybow.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-513c6720-f311-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00552609 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2023-12-14 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00216055 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa i montaż mebli dla budynku fili Gminnej Biblioteki Publicznej w Krużlowej Niżnej |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli dla budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Krużlowej Niżnej realizowana w ramach projektu pn | „Budowa filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Krużlowej Niżnej” współfinansowanego ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Kierunku inwestycji 2.1. „Infrastruktura bibliotek 2021-2025”, Priorytet 2 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 39155000-3 - Meble biblioteczne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 39131000-9 - Regały biurowe 39121000-6 - Biurka i stoły 39112000-0 - Krzesła 39113000-7 - Różne siedziska i krzesła |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2023-06-20 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 4 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | WENA Beata Turek |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6841430452 |
| 4.3.3.) | Ulica | Tarnowiec 143a |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Tarnowiec |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 38-204 |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 131413,20 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00286872/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-11-30 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 120637,32 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →