Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa sprzętu symulacji medycznej

Zamawiający Akademia Zamojska (Zamość, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa sprzętu symulacji medycznej”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Akademia ZamojskaZamość, Lubelskieopublikowano 11 grudnia 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 231 541 zł
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

8 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Akademia Zamojska

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 060044114

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Pereca 2

1.4.2.)Miejscowość

Zamość

1.4.3.)Kod pocztowy

22-400

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

rektorat@akademiazamojska.edu.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.akademiazamojska.edu.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2d90dc0e-5875-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00544923

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-12-11

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00409237

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa sprzętu symulacji medycznej

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa plansz anatomicznych:
- plansze anatomiczne zestaw 1 – 1 szt.;
- plansze anatomiczne zestaw 2 – 1 szt.;
- plansze anatomiczne zestaw 3 – 1 szt.;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1.3 do SWZ.
Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ

3.9.)Główny kod CPV

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

3.10.)Dodatkowy kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-11-23

4.2.)Okres realizacji zamówienia

20 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

OPENMEDIS SP. Z O.O.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6793229260

4.3.3.)Ulica

KOLEJOWA 2

4.3.4.)Miejscowość

KRAKÓW

4.3.5.)Kod pocztowy

30-805

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

4000 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00528375/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-12-01

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

4000 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39162110-9Sprzęt dydaktyczny
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
231 541 zł
Próbka: 47 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
80 693 zł433 530 zł
Rozstęp międzykwartylowy
352 837 zł
Źródło próbki
CPV 39162· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
80 693 zł
Mediana
231 541 zł
Górny kwartyl
433 530 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Akademia Zamojska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zamość.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39162110-9 (Sprzęt dydaktyczny). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.