Zakup technologii rastrowania wieloklastrowego wraz z pomiarem spektralnym oraz niezbędnych środków trwałych w postaci maszyny do druku offsetowego z systemem do lakierowania oraz spektrofotometru
Zamawiający Zakład Poligraficzny "kolor-DRUK" (Wieluń, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup technologii rastrowania wieloklastrowego wraz z pomiarem spektralnym oraz…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=211, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Wykonanie umowyBieżące
08 grudnia 2023
- Wykonanie umowy
15 grudnia 2023
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Zakład Poligraficzny "kolor-DRUK" |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 730008806 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Rychłowice 34 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Wieluń |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 98-300 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL714 - Sieradzki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | drukarnia@kolor-druk.com.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://www.drukarniawielun.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-02899b7a-1bbf-11ee-a60c-9ec5599dddc1 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00541452 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2023-12-08 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/S 115-360173 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Zakup technologii rastrowania wieloklastrowego wraz z pomiarem spektralnym oraz niezbędnych środków trwałych w postaci maszyny do druku offsetowego z systemem do lakierowania oraz spektrofotometru |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | dostawa spektrometru 1 szt. środek trwały |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 38410000-2 - Przyrządy pomiarowe |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2023-08-24 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2023-11-16 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Heidelberg Polska Sp. z o.o. |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Wschodu Słońca 8 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Warszawa |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 12300,00 EUR |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/S 167-524865 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-11-16 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 12300 EUR |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →