Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wymiana kotłów gazowych na węzeł cieplny podłączony do miejskiej sieci ciepłowniczej w budynku Sądu Rejonowego w Sokołowie Podlaskim

Zamawiający Sąd Okręgowy w Siedlcach (Siedlce, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wymiana kotłów gazowych na węzeł cieplny podłączony do miejskiej sieci ciepłowniczej w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Sąd Okręgowy w SiedlcachSiedlce, Mazowieckieopublikowano 7 grudnia 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Sąd Okręgowy w Siedlcach

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000571501

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Sądowa 2

1.4.2.)Miejscowość

Siedlce

1.4.3.)Kod pocztowy

08-100

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.4.7.)Numer telefonu

25 640 78 28

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

cezary.ciecko@siedlce.so.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.siedlce.so.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-27ff2dfe-3ceb-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00536982

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-12-07

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00356614

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Wymiana kotłów gazowych na węzeł cieplny podłączony do miejskiej sieci ciepłowniczej w budynku Sądu Rejonowego w Sokołowie Podlaskim

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na wymianie kotłów gazowych na węzeł cieplny podłączony do miejskiej sieci ciepłowniczej w budynku Sądu Rejonowego w Sokołowie Podlaskim
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Dokumentacja projektowa - załącznik nr 1 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

09323000-9 - Węzeł cieplny lokalny

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-09-18

4.2.)Okres realizacji zamówienia

64 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Zakład Instalacji Sanitarnych Zbigniew Jadczuk

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 8231011083

4.3.3.)Ulica

Krzywa 11a

4.3.4.)Miejscowość

Sokołów Podlaski

4.3.5.)Kod pocztowy

08-300

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

200000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00411924/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-11-20

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

W związku z opóźnieniem w wykonaniu przyłącza sieci cieplnej nie można rozpocząć prac polegających na demontażu
pracujących kotłów gazowych i montażu węzła cieplnego. Rozpoczęcie ww. prac dopiero po wykonaniu przyłącza
maksymalnie skróci okres przerwy w dostawie energii cieplnej do budynku i nie spowoduje wychłodzenie budynku sądu.
Wykonanie przyłącza sieci cieplnej realizowane jest w ramach umowy o przyłączenie do miejskiej sieci cieplnej zawartej z innym podmiotem.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

"§ 2 ust. 1 umowy otrzymuje brzmienie:
„1. Termin realizacji Przedmiotu Umowy: 64 dni od dnia przekazania placu budowy (terenu remontu).""

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

200000,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09323000-9Węzeł cieplny lokalny
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sąd Okręgowy w Siedlcach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Siedlce.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09323000-9 (Węzeł cieplny lokalny). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.