Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
510 917 zł
Umowa zawarta
3 listopada 2023
Okres realizacji
36 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin rozpatrzenia reklamacji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa prania bielizny szpitalnej i odzieży ochronnej wraz z dzierżawą bielizny szpitalnej i odzieży operacyjnej oraz kompleksowym serwisem.

Zamawiający Wielkopolski Ośrodek Reumatologiczny im. dr. Wiesława Romanowskiego w Śremie (Śrem, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa prania bielizny szpitalnej i odzieży ochronnej wraz z dzierżawą bielizny…”, wybierając ofertę wykonawcy HOLLYWOOD TEXTILE SERVICE SP. Z O.O. Wartość umowy: 510 917 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
510 917 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 października 2023

    Termin ofert: 27 października 2023 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    06 grudnia 2023

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy HOLLYWOOD TEXTILE SERVICE SP. Z O.O. (SIERPC).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 510 917,40 zł (umowę zawarto 3 listopada 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 36 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail