Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Realiz. specjalistycznych usł. dla os. potrzeb.wsparcia w codziennym funkcjonowaniu w formie rehabilitacji realizowane w ramach projektu "Pomocna dłoń - Koluszkowskie Centrum Usług Opiekuńczych"

Zamawiający Miejsko-gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Koluszkach (Koluszki, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Realiz. specjalistycznych usł. dla os. potrzeb.wsparcia w codziennym funkcjonowaniu w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 270 950 zł
Konkurencyjność
~5,4 ofert
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcę

    15 lutego 2022

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wykonanie umowyBieżące

    01 grudnia 2023

    1 wykonawca
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KOLUSZKACH

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590006215

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Brzezińska 32

1.4.2.)Miejscowość

Koluszki

1.4.3.)Kod pocztowy

95-040

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL712 - Łódzki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

projekt@mgopskoluszki.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://mgopskoluszki.bip.wikom.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-297f1c56-8dd1-11ec-94c8-de8df8ed9da1

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00526745

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-12-01

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Nie

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

ZAMÓWIENIE PUBLICZNE REALIZOWANE JEST W RAMACH PROJEKTU PN.: „POMOCNA DŁOŃ - KOLUSZKOWSKIE CENTRUM USŁUG OPIEKUŃCZYCH” (NR PROJEKTU:RPLD.09.02.02-10-A007/20), WSPÓŁFINANSOWANEGO W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO NA LATA 2014-2020.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Realiz. specjalistycznych usł. dla os. potrzeb.wsparcia w codziennym funkcjonowaniu w formie rehabilitacji realizowane w ramach projektu "Pomocna dłoń - Koluszkowskie Centrum Usług Opiekuńczych"

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie obejmuje realizację czterech pakietów z których każdy dotyczy świadczenia specjalistycznych usług opiekuńczych w formie rehabilitacji fizycznej i usprawniania zaburzonych funkcji organizmu w zakresie nieobjętym przepisami ustawy z 27.08.2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych zgodnie z zaleceniami lekarskimi lub specjalisty z zakresu rehabilitacji ruchowej lub fizjoterapii (usługi realizowane przez Fizjoterapeutę) dla jednoczasowo 2 osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, będących uczestnikami projektu w wymiarze średnio 210 h zegarowych/osobę (średnio po 11/12 h zegarowych/osobę/miesiąc), w okresie od dnia podpisania umowy do 05.2023 r.

3.9.)Główny kod CPV

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

3.10.)Dodatkowy kod CPV

85142100-7 - Usługi fizjoterapii

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-01-17

4.2.)Okres realizacji zamówienia

17 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Kamil Ławski

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

nie dotyczy

4.3.3.)Ulica

Warszawska 112A

4.3.4.)Miejscowość

Koluszki

4.3.5.)Kod pocztowy

95-040

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

168000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00058221/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-05-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

147920,10 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85000000-9Usługi w zakresie zdrowia i opieki…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
270 950 zł
Próbka: 74 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
178 850 zł484 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
305 150 zł
Źródło próbki
CPV 85000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
178 850 zł
Mediana
270 950 zł
Górny kwartyl
484 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejsko-gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Koluszkach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Koluszki.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85000000-9 (Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.