ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Dostawa odczynników”

Zamawiający Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego Pzh - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa odczynników”. Termin składania ofert minął 8 grudnia 2023, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 604 052 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
8 grudnia 2023, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

6 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa odczynników.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

NARODOWY INSTYTUT ZDROWIA PUBLICZNEGO PZH - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288461

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Chocimska 24

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-791

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@pzh.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.pzh.gov.pl/public/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Dostawa odczynników”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-74156802-8f8b-11ee-b55a-a22b2d7f700e

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00525516

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-11-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://www.platformazakupowa.pl/pn/pzh

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://www.platformazakupowa.pl/pn/pzh

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. Wskazane w pkt 12 Rozdziału I SWZ 2. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń musi być zgody z wymaganiami określonymi w
rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu oraz rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i
Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy.
3. Oferta powinna być sporządzona w języku polskim w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym pod rygorem nieważności. Wykonawca składa ofertę (w formacie danych: .doc, .docx,.pdf) wraz z załącznikami za pośrednictwem platformy zakupowej pod adresem: https://www.platformazakupowa.pl/pn/pzh.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

pkt 23 Rozdziału I SWZ– Informacja o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Instytut Badawczy.

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

pkt 23 Rozdziału I SWZ– Informacja o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Instytut Badawczy.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

O.OZP.260.263.11.2023

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

7

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa odczynników.
2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w Rozdziale nr III do SWZ, oraz pozostałej dokumentacji przetargowej która została zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania (https://www.platformazakupowa.pl/pn/pzh).

4.2.6.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia prawa opcji. Rodzaj oraz maksymalna wartość opcji oraz określenie okoliczności skorzystania z opcji określają zapisy pkt. 4.3 Rozdziału I SWZ, która została zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania (https://www.platformazakupowa.pl/pn/pzh).
Skorzystanie z prawa opcji jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego, uzależnionym od rzeczywistych potrzeb oraz posiadania środków na sfinansowanie danego zakupu (odczynnika). Z tytułu niezrealizowania części lub całości zamówień objętych prawem opcji Wykonawcom nie przysługują żadne roszczenia.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-12-27

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Procentowo

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa odczynników.
2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w Rozdziale nr III do SWZ, oraz pozostałej dokumentacji przetargowej która została zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania (https://www.platformazakupowa.pl/pn/pzh).

4.2.6.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia prawa opcji. Rodzaj oraz maksymalna wartość opcji oraz określenie okoliczności skorzystania z opcji określają zapisy pkt. 4.3 Rozdziału I SWZ, która została zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania (https://www.platformazakupowa.pl/pn/pzh).
Skorzystanie z prawa opcji jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego, uzależnionym od rzeczywistych potrzeb oraz posiadania środków na sfinansowanie danego zakupu (odczynnika). Z tytułu niezrealizowania części lub całości zamówień objętych prawem opcji Wykonawcom nie przysługują żadne roszczenia.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-12-27

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Procentowo

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa odczynników.
2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w Rozdziale nr III do SWZ, oraz pozostałej dokumentacji przetargowej która została zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania (https://www.platformazakupowa.pl/pn/pzh).

4.2.6.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia prawa opcji. Rodzaj oraz maksymalna wartość opcji oraz określenie okoliczności skorzystania z opcji określają zapisy pkt. 4.3 Rozdziału I SWZ, która została zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania (https://www.platformazakupowa.pl/pn/pzh).
Skorzystanie z prawa opcji jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego, uzależnionym od rzeczywistych potrzeb oraz posiadania środków na sfinansowanie danego zakupu (odczynnika). Z tytułu niezrealizowania części lub całości zamówień objętych prawem opcji Wykonawcom nie przysługują żadne roszczenia.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-12-27

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Procentowo

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa odczynników.
2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w Rozdziale nr III do SWZ, oraz pozostałej dokumentacji przetargowej która została zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania (https://www.platformazakupowa.pl/pn/pzh).

4.2.6.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia prawa opcji. Rodzaj oraz maksymalna wartość opcji oraz określenie okoliczności skorzystania z opcji określają zapisy pkt. 4.3 Rozdziału I SWZ, która została zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania (https://www.platformazakupowa.pl/pn/pzh).
Skorzystanie z prawa opcji jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego, uzależnionym od rzeczywistych potrzeb oraz posiadania środków na sfinansowanie danego zakupu (odczynnika). Z tytułu niezrealizowania części lub całości zamówień objętych prawem opcji Wykonawcom nie przysługują żadne roszczenia.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-12-27

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Procentowo

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa odczynników.
2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w Rozdziale nr III do SWZ, oraz pozostałej dokumentacji przetargowej która została zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania (https://www.platformazakupowa.pl/pn/pzh).

4.2.6.)Główny kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia prawa opcji. Rodzaj oraz maksymalna wartość opcji oraz określenie okoliczności skorzystania z opcji określają zapisy pkt. 4.3 Rozdziału I SWZ, która została zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania (https://www.platformazakupowa.pl/pn/pzh).
Skorzystanie z prawa opcji jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego, uzależnionym od rzeczywistych potrzeb oraz posiadania środków na sfinansowanie danego zakupu (odczynnika). Z tytułu niezrealizowania części lub całości zamówień objętych prawem opcji Wykonawcom nie przysługują żadne roszczenia.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-12-27

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Procentowo

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa odczynników.
2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w Rozdziale nr III do SWZ, oraz pozostałej dokumentacji przetargowej która została zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania (https://www.platformazakupowa.pl/pn/pzh).

4.2.6.)Główny kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia prawa opcji. Rodzaj oraz maksymalna wartość opcji oraz określenie okoliczności skorzystania z opcji określają zapisy pkt. 4.3 Rozdziału I SWZ, która została zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania (https://www.platformazakupowa.pl/pn/pzh).
Skorzystanie z prawa opcji jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego, uzależnionym od rzeczywistych potrzeb oraz posiadania środków na sfinansowanie danego zakupu (odczynnika). Z tytułu niezrealizowania części lub całości zamówień objętych prawem opcji Wykonawcom nie przysługują żadne roszczenia.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-12-27

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Procentowo

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa odczynników.
2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w Rozdziale nr III do SWZ, oraz pozostałej dokumentacji przetargowej która została zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania (https://www.platformazakupowa.pl/pn/pzh).

4.2.6.)Główny kod CPV

33696300-8 - Odczynniki chemiczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia prawa opcji. Rodzaj oraz maksymalna wartość opcji oraz określenie okoliczności skorzystania z opcji określają zapisy pkt. 4.3 Rozdziału I SWZ, która została zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania (https://www.platformazakupowa.pl/pn/pzh).
Skorzystanie z prawa opcji jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego, uzależnionym od rzeczywistych potrzeb oraz posiadania środków na sfinansowanie danego zakupu (odczynnika). Z tytułu niezrealizowania części lub całości zamówień objętych prawem opcji Wykonawcom nie przysługują żadne roszczenia.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-12-27

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Procentowo

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

Pełnomocnictwo w przypadku składania oferty przez pełnomocnika

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

ROZDZIAŁ I SWZ pkt. 11 - Informacja dla Wykonawców, którzy wspólnie składają ofertę (konsorcja, spółki cywilne).

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zamawiający dopuszcza wprowadzenie zmian umowy w sytuacjach określonych w art. 455 ustawy PZP oraz w ROZDZIALE IV SWZ - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2023-12-08 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://www.platformazakupowa.pl/pn/pzh

8.3.)Termin otwarcia ofert

2023-12-08 09:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2024-01-06

Sekcja 9

Pozostałe informacje

PunktPoleWartość
1.Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało wykonane

Zamówienie podstawowe (gwarantowane) : od dnia zawarcia umowy do dnia 27.12.2023 r.; Zamówienie opcjonalne: przez okres 6 m-cy i nie wcześniej niż od 1 stycznia 2024 r. lub do wyczerpania maksymalnej wartości, na jaką zostanie zawarta Umowa, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi jako pierwsze. Zamawiający wskazuje, iż ustalenie terminów wykonania datą kalendarzową wynika z terminów wynikających z Projektu. 2. Zamawiający zwraca uwagę, iż przedmiotowe postępowanie realizowane jest w ramach NPZ. 3. „W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego - z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 7 ust. 1 Ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego ( Dz. U. z 2022 r. poz. 835)”.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33696500-0Odczynniki laboratoryjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
604 052 zł
Próbka: 169 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
275 205 zł1 279 722 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 004 517 zł
Źródło próbki
CPV 33696500· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
275 205 zł
Mediana
604 052 zł
Górny kwartyl
1 279 722 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.