Głęboka modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Klimontów.
Zamawiający Gmina Klimontów (Klimontów, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Głęboka modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2235, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
16 wpisów- Ogłoszenie
07 października 2022
Termin ofert: 28 października 2022 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
23 grudnia 2022
3 oferty6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
23 listopada 2023
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
23 listopada 2023
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
23 listopada 2023
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
23 listopada 2023
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
23 listopada 2023
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
23 listopada 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 listopada 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 listopada 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 listopada 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 listopada 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 listopada 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 listopada 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
23 listopada 2023
- Wykonanie umowy
23 listopada 2023
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Klimontów |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 830409940 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Zysmana 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Klimontów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 27-640 |
| 1.4.4.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 158661006 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | klimontow@klimontow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | klimontow.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-8e9d6aea-4637-11ed-8832-4e4740e186ac |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00509515 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2023-11-23 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00383582/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 3.3 „Poprawa efektywności energetycznej w sektorze publicznym i mieszkaniowym” Oś 3 „Efektywna i zielona energia” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 na podstawie umowy o dofinansowanie nr RPSW.03.03.00-26-0086/20-00. |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Głęboka modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Klimontów. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Termomodernizacja budynku remizy OSP w Nasławicach |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45321000-3 - Izolacja cieplna 45262520-2 - Roboty murowe 09332000-5 - Instalacje słoneczne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-11-25 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 7 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | ELKAMEN Sp. z o.o. sp. k., |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8661740063 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Rytwiany |
| 4.3.6.) | Województwo | podkarpackie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 717871,92 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00514280/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-06-21 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Podstawa prawna art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy pzp |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | |
| 1. | Strony określają termin realizacji umowy | 7 miesięcy od dnia podpisania umowy |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 717871,92 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.