Modernizacja boisk sportowych: piłkarskiego i wielofunkcyjnego w miejscowości Gać, gmina Gać
Zamawiający Gmina Gać (Gać, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja boisk sportowych: piłkarskiego i wielofunkcyjnego w miejscowości Gać, gmina…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4905, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,1 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
26 czerwca 2023
Termin ofert: 11 lipca 2023 10:20Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
31 sierpnia 2023
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
22 listopada 2023
1 wykonawca
Kluczowe informacje o wykonaniu umowy
- 1
ZakresWybrano ofertę firmy FHU TREES-SPORT Andrzej Szymański (Rzeszów).
- 2
ZakresZamówienie realizowane jest w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, czyli o wartości od 130 000 zł netto, ale poniżej progów unijnych.
- 3
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest modernizacja boisk sportowych (piłkarskiego i wielofunkcyjnego) w miejscowości Gać. Obejmuje to roboty budowlane na działkach o nr ewid. 1619 i częściowo 1616.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA GAĆ |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 650900648 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | 275 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Gać |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 37-207 |
| 1.4.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL822 - Przemyski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | (16) 641-14-29 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | ug_gac@onet.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.gac.biuletyn.net |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-3a05b1a6-141e-11ee-9aa3-96d3b4440790 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00507013 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2023-11-22 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00276227 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Modernizacja boisk sportowych: piłkarskiego i wielofunkcyjnego w miejscowości Gać, gmina Gać |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana w rozumieniu przepisów ustawy Pzp. Zamówienie obejmuje wszystkie roboty umożliwiające i mające na celu realizację zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja boisk sportowych: piłkarskiego i wielofunkcyjnego w miejscowości Gać, gmina Gać”. Istniejąca infrastruktura sportowa, której dotyczy przedsięwzięcie położona jest w obrębie Gać, gmina Gać, powiat przeworski, województwo podkarpackie. Obszar na którym należy przeprowadzić planowane roboty budowlane obejmuje działkę o nr ewid. 1619 i częściowo działkę o nr ewid. 1616. Miejsce realizacji przedsięwzięcia zostało przedstawione na kopii mapy zasadniczej tj. rysunek poglądowy stanowiący Załącznik nr 11 do SWZ. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni 45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg 45233251-3 - Wymiana nawierzchni 45236110-4 - Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2023-08-14 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 50 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | FHU TREES-SPORT Andrzej Szymański |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON: 690295877 NIP: 8131119579 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Trembeckiego 11B |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Rzeszów |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 35-234 |
| 4.3.6.) | Województwo | podkarpackie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 497827,14 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00375717/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-10-26 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Możliwość zmiany w zakresie terminu wykonania zadania została przewidziana w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz ogłoszeniu o zamówieniu. Zamawiający zgodnie z określoną w dokumentach zamówienia procedurą w odpowiedzi na wniosek Wykonawcy wyraził zgodę na dokonanie zmiany co miało odzwierciedlenie w podpisanym aneksie do umowy. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Termin wykonania zamówienia został wydłużony do 60 dni od dnia podpisania umowy. |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 527474,12 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Informacje dodatkowe
Zgodnie z dokumentami zamówienia rozliczenie z wykonawcą miało formę wynagrodzenia kosztorysowego. Faktura za wykonanie przedmiotu zamówienia wystawiona została na podstawie zatwierdzonego przez Zamawiającego kosztorysu powykonawczego. W myśl § 15 ust. 5 umowy podstawą zmiany wynagrodzenia był sporządzony przez Strony i potwierdzony przez inspektora nadzoru protokół konieczności.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.