Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
61 500 zł
Umowa zawarta
22 listopada 2023
Okres realizacji
do 31 grudnia 2023
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

MONITORING GENETYCZNY KURAKÓW LEŚNYCH WSIEDLANYCH NA TERENIE NADLEŚNICTWA RUSZÓW

Zamawiający Nadleśnictwo Ruszów (Ruszów, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „MONITORING GENETYCZNY KURAKÓW LEŚNYCH WSIEDLANYCH NA TERENIE NADLEŚNICTWA RUSZÓW”, wybierając ofertę wykonawcy Muzeum i Instytutu Zoologii Polskiej Akademii Nauk. Wartość umowy: 61 500 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Nadleśnictwo RuszówRuszów, Dolnośląskie (powiat Zgorzelecki →)opublikowano 22 listopada 2023
Wartość umowy
61 500 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    22 listopada 2023

    1 oferta1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    08 maja 2024

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Muzeum i Instytutu Zoologii Polskiej Akademii Nauk (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 61 500,00 zł (umowę zawarto 22 listopada 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

NADLEŚNICTWO RUSZÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931024066

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Leśna 2

1.5.2.)Miejscowość

Ruszów

1.5.3.)Kod pocztowy

59-950

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.)Numer telefonu

75 7714338

1.5.8.)Numer faksu

75 7714339

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ruszow@wroclaw.lasy.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ruszow.wroclaw.lasy.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/ruszow_lasy

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

MONITORING GENETYCZNY KURAKÓW LEŚNYCH WSIEDLANYCH NA TERENIE NADLEŚNICTWA RUSZÓW

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-278e8212-73cb-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00506040

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-11-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00468008/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.11 Monitoring genetyczny kuraków leśnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00462778

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZG.270.1.18.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

49598,40 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia są usługi monitoringu genetycznego kuraków leśnych wsiedlanych na terenie Nadleśnictwa Ruszów.
2) Niniejsze zamówienie realizowane jest w ramach "PROGRAM CZYNNEJ OCHRONY GŁUSZCA I CIETRZEWIA NA GRUNTACH BĘDĄCYCH W ZARZĄDZIE PAŃSTWOWEGO GOSPODARSTWA LEŚNEGO LASY PAŃSTWOWE" finansowanego ze środków Funduszu Leśnego.
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia, określają:
a) opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 2 do SWZ,
b) projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 10 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

73110000-6 - Usługi badawcze

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

61500,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

61500,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

61500,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Muzeum i Instytutu Zoologii Polskiej Akademii Nauk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

525-000-86-89

7.3.3)Ulica

ul. Wilcza 64

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-679

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-11-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

61500,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

73110000-6Usługi badawcze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
254 652 zł
Próbka: 18 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
184 414 zł377 892 zł
Rozstęp międzykwartylowy
193 477 zł
Źródło próbki
CPV 73110000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
184 414 zł
Mediana
254 652 zł
Górny kwartyl
377 892 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.