Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Remont jazu na rzece Lubsza w km 18+712 wraz z naprawą umocnień brzegowych”

Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont jazu na rzece Lubsza w km 18+712 wraz z naprawą umocnień brzegowych”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody PolskieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 17 listopada 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 316 211 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 368302575

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Żelazna 59a

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

00-848

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

anna.rosa@wody.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.wody.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-74ba1e5b-261f-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00499044

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-11-17

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00314848

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

„Remont jazu na rzece Lubsza w km 18+712 wraz z naprawą umocnień brzegowych”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont jazu na rzece Lubsza w km 18+712 wraz z naprawą umocnień brzegowych. Zadanie jest realizowane z programu kształtowania zasobów wodnych i ma za zadanie odtworzenie zdolności retencyjnej koryta rzeki Lubszy obrębie miejscowości Jałowice.
1. Remont konstrukcji betonowej jazu polegającej na oczyszczeniu z nanosu i roślinności płyty dennej wypadu i umocnień skarp.
2. Odtworzenie narzutu za niecką wypadową na dolnym stanowisku oraz uzupełnienie narzutu za jazem na brzegu prawym na długości 42,5 mb
3. Oczyszczenie koryta i skarp rzeki na górnym stanowisku dł. 35 m. poprzez usunięcie nanosu mineralnego roślin korzeniących się w dnie i wykoszenie porostu na skarpach.
4. Oczyszczenie konstrukcji betonowej pomostu roboczego do stopnia umożliwiającego nałożenie zaprawy eurocret RS grubości 5mm na warstwie czepnej.
5. Zabezpieczenie elementów stalowych kładki farba antykorozyjną
6. Dostawa i montaż barierek zgodnie z rysunkiem technicznym
7. Dostawa i montaż mechanizmu wyciągowego wraz z zasuwami wysokości 0.9 m typ zamknięć JZP

3.9.)Główny kod CPV

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-29

4.2.)Okres realizacji zamówienia

70 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ZMB BUDMEL Mariusz Marciniak

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9281965359

4.3.3.)Ulica

Budowlanych 21

4.3.4.)Miejscowość

Lubsko

4.3.5.)Kod pocztowy

68-300

4.3.6.)Województwo

lubuskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

239003,15 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00376118/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-11-06

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

239003,14 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45200000-9Roboty budowlane w zakresie wznosze…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 316 211 zł
Próbka: 67 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
342 475 zł4 132 247 zł
Rozstęp międzykwartylowy
3 789 772 zł
Źródło próbki
CPV 45200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
342 475 zł
Mediana
1 316 211 zł
Górny kwartyl
4 132 247 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45200000-9 (Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.