Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
589 170 zł
Umowa zawarta
13 listopada 2023
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 589 170 zł – 732 004 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas trwania gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi gminnej nr 160765W ul. Stegny w zakresie budowy chodnika

Zamawiający Gmina Mogielnica (Mogielnica, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi gminnej nr 160765W ul. Stegny w zakresie budowy chodnika”, wybierając ofertę wykonawcy Dariusz Gaik Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „Gaik”. Wartość umowy: 589 170 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina MogielnicaMogielnica, Mazowieckie (powiat Grójecki →)opublikowano 15 listopada 2023
Wartość umowy
589 170 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Dariusz Gaik Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „Gaik” (Podgajek), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 589 170,00 zł (umowę zawarto 13 listopada 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 589 170,00 zł do 732 004,49 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA MOGIELNICA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223445

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Mogielnica

1.5.3.)Kod pocztowy

05-640

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@mogielnica.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mogielnica.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cfd76e50-5ea9-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa drogi gminnej nr 160765W ul. Stegny w zakresie budowy chodnika

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cfd76e50-5ea9-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00493922

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-11-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00113943/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Przebudowa drogi gminnej nr 160765W ul. Stegny w zakresie budowy chodnika

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00420364

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IR-6740.8.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi gminnej nr 160765W ul. Stegny w zakresie budowy chodnika zgodnie z projektem zagospodarowania, opisem i przedmiarem robót przygotowanym przez mgr inż. Łukasza Widalskiego, stanowiącą Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34953300-5 - Chodniki

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

589170,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

732004,49 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

587170 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Dariusz Gaik Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „Gaik”

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9590735522

7.3.3)Ulica

Tomaszowska

7.3.4)Miejscowość

Podgajek

7.3.5)Kod pocztowy

26-650

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-11-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

589170,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34953300-5Chodniki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
358 712 zł
Próbka: 17 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
326 263 zł52 524 119 zł
Rozstęp międzykwartylowy
52 197 856 zł
Źródło próbki
CPV 34953· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
326 263 zł
Mediana
358 712 zł
Górny kwartyl
52 524 119 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Mogielnica prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mogielnica.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 589 170 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34953300-5 (Chodniki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Dariusz Gaik Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „Gaik” (Podgajek). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.