Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
178 080 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa sprzętu fotograficznego; Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu fotograficznego do wyposażenia specjalistycznej pracowni wizualizacji produktu dla Wydziału Sztuk Projektowych PBŚ. Szczegółowy opis przedmiotu z
    Wartość umowy
    93 327 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa akcesoriów studyjnych. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i akcesoriów studyjnych do wyposażenia specjalistycznej pracowni wizualizacji produktu dla Wydziału Sztuk Projektowych PBŚ. Szczegółowy opis przedm
    Wartość umowy
    84 753 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu do specjalistycznej pracowni wizualizacji produktu dla Wydziału Sztuk Projektowych PBŚ

Zamawiający Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu do specjalistycznej pracowni wizualizacji produktu dla Wydziału Sztuk…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 178 080 zł. Złożono 7 ofert.

Łączna wartość umów
178 080 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~1,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: 13p Sp. z o.o. (część 1); TOP COOP Konrad Maj (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 178 080,47 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001689

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. prof. S. Kaliskiego 7

1.5.2.)Miejscowość

Bydgoszcz

1.5.3.)Kod pocztowy

85-796

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@pbs.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pbs.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/pbs

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa sprzętu do specjalistycznej pracowni wizualizacji produktu dla Wydziału Sztuk Projektowych PBŚ

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-aeb0eec9-6da0-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00492630

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-11-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00065218/16/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.15 Specjalistyczna pracownia wizualizacji produktu - sprzęt fotograficzny

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„NOWOCZESNA I EFEKTYWNA UCZELNIA - kompleksowy rozwój innowacyjnego kształcenia studentów Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego i efektywnego zarządzania uczelnią” Nr projektu: POWR.03.05.00-00-Z083/17.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00450012

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RZP.243.63.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1: Dostawa sprzętu fotograficznego;
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu fotograficznego do wyposażenia specjalistycznej pracowni wizualizacji produktu dla Wydziału Sztuk Projektowych PBŚ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3.

4.5.3.)Główny kod CPV

38650000-6 - Sprzęt fotograficzny

4.5.5.)Wartość części

73886,99 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2: Dostawa akcesoriów studyjnych.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i akcesoriów studyjnych do wyposażenia specjalistycznej pracowni wizualizacji produktu dla Wydziału Sztuk Projektowych PBŚ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3.

4.5.3.)Główny kod CPV

38650000-6 - Sprzęt fotograficzny

4.5.5.)Wartość części

83702,50 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

5

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

93327,32 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

93327,32 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

93327,32 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

13p Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8992845962

7.3.3)Ulica

Międzyleska 2-4

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

50-514

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-11-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

93327,32 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

13 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

84753,15 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

84753,15 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

84753,15 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TOP COOP Konrad Maj

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6572526108

7.3.3)Ulica

Robotnicza 46c

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

53-608

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-11-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

84753,15 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

13 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38650000-6Sprzęt fotograficzny
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bydgoszcz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 178 080 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38650000-6 (Sprzęt fotograficzny). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: 13p Sp. z o.o. (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.