Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
940 230 zł
Umowa zawarta
10 listopada 2023
Okres realizacji
180 dni
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 940 230 zł – 1 296 815 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji na roboty budowlane oraz zamontowane materiały i urządzenia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rewaloryzacja obiektu Spichlerza dworskiego w Nowym Siole

Zamawiający Gmina Cieszanów (Cieszanów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Rewaloryzacja obiektu Spichlerza dworskiego w Nowym Siole”, wybierając ofertę wykonawcy ALTERECO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 940 230 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina CieszanówCieszanów, Podkarpackie (powiat Lubaczowski →)opublikowano 14 listopada 2023
Wartość umowy
940 230 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ALTERECO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Nockowa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 940 230,00 zł (umowę zawarto 10 listopada 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 940 230,00 zł do 1 296 814,83 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 180 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail