Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa wraz z montażem cyfrowego aparatu rentgenowskiego

Zamawiający Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Oświęcimiu (Oświęcim, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa wraz z montażem cyfrowego aparatu rentgenowskiego”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 942 958 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZAKŁAD LECZNICTWA AMBULATORYJNEGO W OŚWIĘCIMIU

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 357138472

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Garbarska 1

1.4.2.)Miejscowość

Oświęcim

1.4.3.)Kod pocztowy

32-600

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL21A - Oświęcimski

1.4.7.)Numer telefonu

33 844 42 95, 33 843 00 06, 33 843 00 68

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zla@e-post.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zlaoswiecim.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-52a3275c-b828-11ed-9236-36fed59ea7dd

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00482825

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-11-08

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00116560

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa wraz z montażem cyfrowego aparatu rentgenowskiego

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia, do wykonania którego zobowiązany będzie Wykonawca wybrany w niniejszym postępowaniu, jest dostawa dla potrzeb Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego w Oświęcimiu stacjonarnego cyfrowego aparatu rentgenowskiego z oprzyrządowaniem i oprogramowaniem wraz z jego montażem, konfiguracją, uruchomieniem i obsługą gwarancyjną oraz uprzednim przygotowaniem pomieszczenia gabinetu RTG, na warunkach i zasadach określonych przez Zamawiającego.
2) Celem zamówienia jest zakup w pełni cyfrowego aparatu rentgenowskiego wraz z systemem do przechowywania, archiwizacji i dystrybucji obrazów medycznych, w tym dostawa sprzętu komputerowego, oprogramowania wraz licencjami. Instalacja i konfiguracja aparatu RTG, serwerów, i pozostałego sprzętu komputerowego, konfiguracja komunikacji z systemem HIS oraz szkolenie personelu.
3) Świadczenia objęte przedmiotem zamówienia należy zrealizować dla następującej placówki Zamawiającego: Przychodnia Rejonowa nr 4, ul. Garbarska 1, 32-600 Oświęcim.
4) Wymagany okres gwarancji jakości na urządzenia i oprogramowanie objęte przedmiotem zamówienia: min. 36 miesięcy. Gwarancja jakości na warunkach określonych w dokumencie gwarancyjnym, którego wzór stawowi załącznik do SWZ.
5) Wyroby medyczne objęte zamówieniem muszą spełniać wszystkie aktualne wymogi prawne właściwe dla tego typu wyrobów, w szczególności określone w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych.
6) Pomieszczenie dla montażu aparatu rentgenowskiego należy przygotować w sposób gwarantujący spełnianie wymogów wynikających z przepisów rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 26 marca 2019 r. w sprawie szczegółowych wymagań, jakim powinny odpowiadać pomieszczenia i urządzenia podmiotu wykonującego działalność leczniczą.
7) Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego, warunki realizacji zamówienia, odbioru i rozliczenia określone zostały w załączonych do SWZ:
a) wzorze umowy ws. niniejszego zamówienia publicznego
b) wzorze dokumentu gwarancyjnego
c) opisie przedmiotu zamówienia (OPZ)

3.9.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

33111000-1 - Aparatura rentgenowska

51410000-9 - Usługi instalowania sprzętu medycznego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-04-11

4.2.)Okres realizacji zamówienia

6 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

4RAD Sp. z o.o. Sp. K.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

951-230-15-54

4.3.3.)Ulica

ul. Suwak 4/110

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-676

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

939300,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00208058/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-10-11

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

939300,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33100000-1Urządzenia medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
942 958 zł
Próbka: 216 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
281 019 zł2 320 632 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 039 613 zł
Źródło próbki
CPV 33100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
281 019 zł
Mediana
942 958 zł
Górny kwartyl
2 320 632 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Oświęcimiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Oświęcim.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33100000-1 (Urządzenia medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.