Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
399 000 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    206 000 zł
    8 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    193 000 zł
    8 ofert
Oferty w postępowaniu
16 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji serwisowej40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na budynkach użyteczności publicznej w gminie Bejsce

Zamawiający Urząd Gminy Bejsce (Bejsce, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na budynkach użyteczności publicznej w gminie…”, wybierając ofertę wykonawcy ELEKTRO&SOLAR Sp. z o.o.,. Łączna wartość umów: 399 000 zł. Złożono 16 ofert.

Zamawiający: Urząd Gminy BejsceBejsce, Świętokrzyskie (powiat Kazimierski →)opublikowano 8 listopada 2023
Łączna wartość umów
399 000 zł
Liczba ofert
16 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: ELEKTRO&SOLAR Sp. z o.o. (część 1); ELEKTRO&SOLAR Sp. z o.o., Topola (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 399 000,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 16 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Urząd Gminy Bejsce

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000531909

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Bejsce

1.5.2.)Miejscowość

Bejsce

1.5.3.)Kod pocztowy

28-512

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.)Numer telefonu

41 35-11-010

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ugbejsceinwestycje@interia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.gminy.com.pl/bejsce

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ugbejsce.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na budynkach użyteczności publicznej w gminie Bejsce

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fcb988e4-5138-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00482204

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-11-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00054536/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Montaż odnawialnych źródeł energii na budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Bejsce

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00391177

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BIDR.271.8.23

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć 1:
Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych w miejscowości Bejsce
Zadanie 1:
Rozbudowa i przebudowa istniejącej instalacji fotowoltaicznej o mocy 7,99kWp do 15,59kWp na dachu budynku Szkoły Podstawowej w m. Bejsce
Zadanie 2:
Montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 9,12 kWp na dachu budynku sali gimnastycznej w m. Bejsce
Zadanie 3:
Montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 14,44 kWp na dachu budynku Gminnego Ośrodka Kultury w m. Bejsce
Zadanie 4:
Montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 8,74 kWp na dachu budynku Przedszkola w m. Bejsce

4.5.3.)Główny kod CPV

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

09332000-5 - Instalacje słoneczne

45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

4.5.5.)Wartość części

157391,90 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

09332000-5 - Instalacje słoneczne

45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

4.5.5.)Wartość części

147133,15 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

181094,13 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

246677,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

206000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ELEKTRO&SOLAR Sp. z o.o.,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: PL 6050077344

7.3.3)Ulica

Topola 85

7.3.4)Miejscowość

Topola

7.3.5)Kod pocztowy

28-530

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-11-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

206000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-02-04

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

144875,30 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

246863,59 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

193000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ELEKTRO&SOLAR Sp. z o.o., Topola

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: PL 6050077344

7.3.3)Ulica

Topola 85

7.3.4)Miejscowość

Topola

7.3.5)Kod pocztowy

28-530

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-11-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

193000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-02-04

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09331200-0Słoneczne moduły fotoelektryczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
275 829 zł
Próbka: 35 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
211 838 zł807 880 zł
Rozstęp międzykwartylowy
596 043 zł
Źródło próbki
CPV 09331200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
211 838 zł
Mediana
275 829 zł
Górny kwartyl
807 880 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Urząd Gminy Bejsce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bejsce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 399 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09331200-0 (Słoneczne moduły fotoelektryczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ELEKTRO&SOLAR Sp. z o.o., (Topola). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.