ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup sprzętu i wyposażenia postcovidowego dla Domu Pomocy Społecznej w Wielkiej Nieszawce

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Wielkiej Nieszawce (Wielka Nieszawka, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „Zakup sprzętu i wyposażenia postcovidowego dla Domu Pomocy Społecznej w Wielkiej Nieszawce”. Termin składania ofert minął 15 listopada 2023, 12:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
15 listopada 2023, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,6 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    07 listopada 2023

    Termin ofert: 15 listopada 2023 12:00
  2. Wynik postępowania

    02 stycznia 2024

    1 oferta
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Koszt 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup sprzętu i wyposażenia postcovidowego dla Domu Pomocy Społecznej w Wielkiej Nieszawce.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W WIELKIEJ NIESZAWCE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 870484613

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Toruńska 18

1.5.2.)Miejscowość

Wielka Nieszawka

1.5.3.)Kod pocztowy

87-165

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.)Numer telefonu

(056) 678 72 80

1.5.8.)Numer faksu

056) 678 72 80

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@dpsnieszawka.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.bip.powiattorunski.pl/2083,dom-pomocy-spolecznej-w-wielkiej-nieszawce

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

1.11.)Dane podmiotu, któremu zamawiający powierzył przeprowadzenie postępowania
1.11.1.)Nazwa podmiotu prowadzącego postępowanie

Centrum Usług Wspólnych Powiatu Toruńskiego w Browinie

1.11.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

365566575

1.11.3.)Ulica

Browina 59

1.11.4.)Miejscowość

Browina

1.11.5.)Kod pocztowy

87-140

1.11.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.11.7.)Kraj

Polska

1.11.8.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.11.9.)Numer telefonu

56 645 98 89

1.11.10.)Numer faksu

56 645 98 89

1.11.11.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@cuw.powiattorunski.pl

1.11.12.)Adres strony internetowej

https://www.bip.powiattorunski.pl/8247,centrum-uslug-wspolnych-powiatu-torunskiego-w-browinie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup sprzętu i wyposażenia postcovidowego dla Domu Pomocy Społecznej w Wielkiej Nieszawce

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7a1f8122-7c8a-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00480703

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-11-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00477410/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakup sprzętu i wyposażenia postcovidowego dla Domu Pomocy Społecznej w Wielkiej Nieszawce

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.15.)Nazwa projektu lub programu

„Wsparcie osób starszych i kadry świadczącej usługi społeczne w zakresie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się COVID-19, łagodzenia jego skutków na terenie województwa kujawsko-pomorskiego”

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://powiattorunski.logintrade.net/zapytania_email,146478,8e72a1a33b1646aea44db289603ac62d.html

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Nie

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://powiattorunski.logintrade.net/zapytania_email,146478,8e72a1a33b1646aea44db289603ac62d.html

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Dopuszczalne przeglądarki internetowe:- Internet Explorer 8, Internet Explorer 9, Internet Explorer 10, Internet Explorer 11,- Google Chrome 31- Mozilla Firefox 26- Opera 182) 1b) Pozostałe wymagania techniczne:- dostęp do sieci Internet;- obsługa przez przeglądarkę protokołu XMLHttpRequest – ajax;- włączona obsługa JavaScript;- zalecana szybkość łącza internetowego powyżej 500 KB/s;- zainstalowany Acrobat Reader;- zainstalowane środowisko uruchomieniowe Java-Java SE Runtime Environment 6Update 24 lub nowszy. 2) Osobą uprawnioną do porozumiewania się z Wykonawcami jest: Marcin Łowicki, e-mail: zamowienia@cuw.powiattorunski.pl 3)W korespondencji kierowanej do Zamawiającego Wykonawcy powinni posługiwać się numerem przedmiotowego postępowania tj. CUW.ZP.272.26.2023.

3.7.)Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne

https://powiattorunski.logintrade.net/zapytania_email,146478,8e72a1a33b1646aea44db289603ac62d.html

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.10.)Przyczyny odstąpienia od komunikacji elektronicznej

wyspecjalizowany charakter zamówienia, użycie środków komunikacji elektronicznej wymaga narzędzi, urządzeń lub formatów plików, które nie są ogólnie dostępne lub nie są obsługiwane za pomocą ogólnie dostępnych aplikacji (art. 65 ust. 1 pkt 1 ustawy)

3.11.)Sposób nieelektronicznego składania ofert, wniosków, oświadczeń oraz innych dokumentów

nie dotyczy

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

godnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu
Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w
związku przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz
uchylenia dyrektywy 95/46/W – ogólne rozporządzenie o ochronie danych, informujemy, iż:
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym jak będą wykorzystane Twoje dane osobowe
jest, Dyrektor Domu Samopomocy Wielkiej Nieszawce z siedzibą na ul. Toruńska 18, 87-165 Cierpice,(dalej „My”, „Zamawiający”). Możesz się z nim kontaktować w następujący
sposób: listownie na adres podany wyżej, e-mailowo
sekretariat@dpsnieszawka.pl ; telefonicznie 566787280
Inspektor danych osobowych: iod@dpswnieszawka.pl
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, ponieważ jest to niezbędne do zawarcia i wykonania umowy w
sprawie zamówienia publicznego zawartej z Tobą, w tym do kontaktowania się z Tobą w celu realizacji
umowy, jak również w celu archiwizacyjnym.
Wymagamy podania przez Ciebie następujących danych
osobowych, aby móc zawrzeć i wykonać umowę zawartą z Tobą:
− nazwę (firmę) – imię i nazwisko w przypadku wykonawcy będącego osobą fizyczną,
− adres wykonawcy,
− adres email,
− imię i nazwisko osoby wyznaczonej przez Ciebie do kontaktu.
Jeśli z jakiegoś powodu nie podasz tych danych osobowych, niestety nie będziemy mogli zawrzeć z
Tobą umowy. Jeśli wymagają tego przepisy prawa, możemy wymagać od Ciebie podania innych
niezbędnych danych np. względów rachunkowych lub podatkowych. Poza tymi przypadkami podanie
Twoich danych jest dobrowolne.
Gwarantujemy Tobie prawo dostępu do Twoich danych i ich sprostowania, wynikające z ogólnego
rozporządzenia o ochronie danych.
Z uprawnień tych możesz skorzystać w odniesieniu do żądania sprostowania danych - zauważysz że
Twoje dane są nieprawidłowe lub niekompletne, lub zostaniesz wezwany przez Zamawiającego do ich
sprostowania. Masz prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez Zamawiającego Twoich
danych osobowych do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych
(adres: Prezes UODO ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
Twoje dane osobowe udostępniamy dostawcom: systemu
elektronicznego obiegu dokumentów, poczty elektronicznej, usług IT oraz podmiotom wspierającym
nas w świadczeniu usług drogą elektroniczną, czyli takim, które zapewniając usługi płatnicze. Możemy
przekazać Twoje dane osobowe organom publicznym, każdemu kto skorzysta z prawa dostępu do
informacji publicznej, a także na wystąpienie o udostępnienie protokołu wraz z załącznikami zgodnie z
ustawą Prawo zamówień publicznych.
Przechowujemy Twoje dane osobowe przez czas
obowiązywania umowy zawartej z Tobą, a także po jej zakończeniu w celach:
− dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem umowy,
− wykonywania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności
podatkowych i rachunkowych,
− archiwizacyjnych – maksymalnie przez okres 10 lat od dnia zakończenia wykonania umowy.
Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.
Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

CUW.ZP.272.26.2023

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Tak

4.1.14.)Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia

Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

rowery stacjonarne x 1
aparat do drenażu limfatycznego x 1
aparat do krioterapii x 1
bieżnia rehabilitacyjna x 1
podest ułatwiający wchodzenie na bieżnię x 1
aparat do laseroterapii x 1
aparat do trakcji odcinka lędźwiowego kręgosłupa + odcinka szyjnego x 1

4.2.6.)Główny kod CPV

33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

37441300-4 - Rowery stacjonarne

33141642-2 - Akcesoria do drenażu

33158200-4 - Urządzenia do elektroterapii

33155000-1 - Przyrządy do fizykoterapii

33165000-4 - Przyrządy do kriochirurgii i krioterapii

37441100-2 - Bieżnie mechaniczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-12-01

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny i kosztu

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.5.)Nazwa kryterium

Koszt

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

posiadanie wiedzy i doświadczenia w realizacji podobnego przedmiotu zamówienia

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

a) odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o
Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, w celu potwierdzenia braku podstaw
wykluczenia na podstawie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzony nie wcześniej niż 3
miesiące przed jego złożeniem

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

a) (jeżeli dotyczy) zobowiązanie, o którym mowa w pkt VIII. 4. 4 SWZ . -
"Zamawiający oceni, czy udostępniane Wykonawcy przez podmioty udostępniające zasoby zdolności
techniczne lub zawodowe lub ich sytuacja finansowa lub ekonomiczna, pozwalają na wykazanie przez
Wykonawcę spełniania warunków udziału w postępowaniu, a także zbada, czy nie zachodzą wobec
tego podmiotu podstawy wykluczenia, które zostały przewidziane względem Wykonawcy".
b) (jeżeli dotyczy) oświadczenie, o którym mowa w pkt XVIII. 4.4 - "W przypadku, o którym mowa w pkt
VIII. 6 SWZ , Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty
oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy (wzór wg załącznika
nr 6 SWZ)".

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

a) odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o
Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, w celu potwierdzenia braku podstaw
wykluczenia na podstawie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzony nie wcześniej niż 3
miesiące przed jego złożeniem

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty

a) odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o
Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, w celu potwierdzenia braku podstaw
wykluczenia na podstawie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzony nie wcześniej niż 3
miesiące przed jego złożeniem

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

a) odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o
Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, w celu potwierdzenia braku podstaw
wykluczenia na podstawie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzony nie wcześniej niż 3
miesiące przed jego złożeniem

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Dokument wymieniony w XI pkt 2.1 lit. a SWZ (odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o
Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, w celu potwierdzenia braku podstaw
wykluczenia na podstawie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzony nie wcześniej niż 3
miesiące przed jego złożeniem)
każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, składa w swoim
imieniu.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia
1.Działając na podstawie art. 455 ust. 1 ustawy PZP Zamawiający przewiduje możliwość zmiany postanowień Umowy w następujących przypadkach

1) zmian w powszechnie obowiązujących przepisach prawa w zakresie mającym wpływ na realizację Przedmiotu Umowy w ten sposób, że czynią wykonanie Umowy na dotychczasowych zasadach niecelowym, niezgodnym z wymaganiami lub niemożliwym, przy czym zmiany umowy dokonane mogą być tylko w zakresie niezbędnym do dostosowania Umowy do wprowadzonych zmian przepisów prawa; 2) zmiany terminu wykonania Umowy lub poszczególnych jej części (o czas trwania przeszkód) w wyniku konieczności wykonania dodatkowych uzgodnień, badań, ekspertyz, analiz; 3) zmiany terminu wykonania Umowy lub poszczególnych jej części (o czas trwania przeszkód) w związku z zaistnieniem siły wyższej rozumianej jako zdarzenia pozostające poza kontrolą każdej ze Stron, których Strony nie mogły przewidzieć ani im zapobiec, i które zakłócają lub uniemożliwiają realizację Umowy; takie zdarzenia obejmują w szczególności: wojny, rewolucje, pożary, powodzie, działania terrorystyczne, zakłócenia spowodowane wprowadzeniem zabezpieczeń antyterrorystycznych, stany wyjątkowe, stany wojenne, katastrofy, stany zagrożenia, pandemie, epidemie, stany klęski żywiołowej, itp. 2. Poza wskazanym w ust. 1 zakresem zmian Umowy, zakres zmian, w przypadku wystąpienia przesłanek opisanych w ust.1 dotyczyć może także: 1) terminu realizacji Umowy lub poszczególnych części jej przedmiotu, przy czym termin końcowy realizacji Umowy może być wydłużony maksymalnie o 3 miesiące; 2) wynagrodzenia Wykonawcy przy czym wynagrodzenie może zostać zwiększone maksymalnie o 10% w stosunku do pierwotnie określonego Umową; 3) zakresu rzeczowego przedmiotu Umowy poprzez dodanie nowego zakresu rzeczowego niezmieniającego charakteru pierwotnie określonej Umowy, o ile wartość wszystkich dodatkowych zadań nie przekroczy 10% Wynagrodzenia pierwotnie określonego Umową; 4) ograniczenia zakresu rzeczowego przedmiotu zamówienia powodującego do 10% zmniejszenia wartości Wynagrodzenia Wykonawcy brutto. 3. W opisanych w ust. 1 przypadkach dopuszcza się zastąpienie Wykonawcy, nowym wykonawcą (art. 455 ust. 1 pkt 2 ustawy PZP), jeżeli nowy Wykonawca jest następcą prawnym Wykonawcy lub przejął zobowiązania Wykonawcy związane z wykonaniem Przedmiotu Umowy, lub odpowiada osobiście lub majątkowo za wykonanie Umowy.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2023-11-15 12:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://powiattorunski.logintrade.net/zapytania_email,146478,8e72a1a33b1646aea44db289603ac62d.html

8.3.)Termin otwarcia ofert

2023-11-15 12:00

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

8.5.)Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33196200-2Sprzęt dla osób niepełnosprawnych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 15.11.2023, 12:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Dom Pomocy Społecznej w Wielkiej Nieszawce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wielka Nieszawka.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33196200-2 (Sprzęt dla osób niepełnosprawnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.