Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wykonanie drogi przejazdowej wraz z ogrodzeniem na działce nr ew. 1074/2 przy ul. Kosynierów Gdyńskich 86

Zamawiający Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Lubuskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie drogi przejazdowej wraz z ogrodzeniem na działce nr ew. 1074/2 przy ul.…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 332 977 zł
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W GORZOWIE WLKP.

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 003161962

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Wełniany Rynek 3

1.4.2.)Miejscowość

Gorzów Wielkopolski

1.4.3.)Kod pocztowy

66-400

1.4.4.)Województwo

lubuskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.4.7.)Numer telefonu

695741735

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@zgm.gorzow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zgm.gorzow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-95b9264e-209c-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00476702

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-11-06

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00306935

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Wykonanie drogi przejazdowej wraz z ogrodzeniem na działce nr ew. 1074/2 przy ul. Kosynierów Gdyńskich 86

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie drogi przejazdowej na działce nr. ew. 1074/2 w Gorzowie Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 86 wraz z wykonaniem ogrodzenia. Zakres prac został opisany w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz przedmiarze robót stanowiących załącznik nr 6 do swz.

3.9.)Główny kod CPV

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

34928200-0 - Ogrodzenia

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-17

4.2.)Okres realizacji zamówienia

2 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ZRB SOWBUD Henryk Sowiak

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5991007631

4.3.4.)Miejscowość

Pielice

4.3.5.)Kod pocztowy

66-500

4.3.6.)Województwo

lubuskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

140089,26 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00365805/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-10-13

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

138701,32 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45111000-8Roboty w zakresie burzenia, roboty…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
332 977 zł
Próbka: 96 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
207 862 zł772 357 zł
Rozstęp międzykwartylowy
564 495 zł
Źródło próbki
CPV 45111· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
207 862 zł
Mediana
332 977 zł
Górny kwartyl
772 357 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Gorzowie Wlkp. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gorzów Wielkopolski.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45111000-8 (Roboty w zakresie burzenia. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.