Wynik częściowy: umowy w 1 z 3 części, 2 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
122 883 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1sukcesywne dostawy produktów leczniczych- 2 Pakiet 12
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Unieważniona
    Część 2sukcesywne dostawy produktów leczniczych- 2 Pakiet 13
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  3. Umowa zawarta
    Część 3sukcesywne dostawy produktów leczniczych- 2 Pakiet 15
    Wartość umowy
    122 883 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
1 oferta(łącznie na 3 części)
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

sukcesywne dostawy produktów leczniczych- 2

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-ursynów (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „sukcesywne dostawy produktów leczniczych- 2”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 122 883 zł. Złożono 1 ofertę.

Łączna wartość umów
122 883 zł
Liczba ofert
1 ofertałącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    31 października 2023

    1 oferta1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    06 września 2024

    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 1 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 122 882,51 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 1 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail