Wynik częściowy: umowy w 3 z 7 części, 4 bez rozstrzygnięcia7 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu szczecineckiego w sezonie 2023/2024
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu szczecineckiego w sezonie 2023/2024
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu szczecineckiego w sezonie 2023/2024
    1 oferta
  4. Bez rozstrzygnięcia
    Część 4Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu szczecineckiego w sezonie 2023/2024
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  5. Bez rozstrzygnięcia
    Część 5Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu szczecineckiego w sezonie 2023/2024
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  6. Bez rozstrzygnięcia
    Część 6Zimowe utrzymanie dróg w sezonie 2023/2024
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  7. Bez rozstrzygnięcia
    Część 7Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu szczecineckiego w sezonie 2023/2024
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 7 części)
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu szczecineckiego w sezonie 2023/2024

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg W Szczecinku (Szczecinek, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu szczecineckiego w sezonie 2023/2024”, wybierając 3 wykonawców. Złożono 3 oferty.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 714 920 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Grzegorz Jesionowski Usługi Zimowe (część 1); Firma Wielobranżowa Auto-Fix Grzegorz Kita (część 2); Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Romuald Żywno (część 3).

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiatowy Zarząd Dróg W Szczecinku

1.3.)Oddział zamawiającego

ul. Warcisława IV 16

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 330962901

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Warcisława IV (Starostwo), 16

1.5.2.)Miejscowość

Szczecinek

1.5.3.)Kod pocztowy

78-400

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat.pzd@powiat.szczecinek.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://pzd.szczecinek.ibip.pl/public/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

http://pzd.szczecinek.ibip.pl/public/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu szczecineckiego w sezonie 2023/2024

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-462599c3-6429-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00470203

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-10-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PZD.272.1.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

923919,24 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu szczecineckiego w sezonie 2023/2024

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

52748,28 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu szczecineckiego w sezonie 2023/2024

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

56397,33 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu szczecineckiego w sezonie 2023/2024

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

99639,72 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu szczecineckiego w sezonie 2023/2024

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

109113,48 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu szczecineckiego w sezonie 2023/2024

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

52748,28 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zimowe utrzymanie dróg w sezonie 2023/2024

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

116758,13 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu szczecineckiego w sezonie 2023/2024

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

520000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

33016,82 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

33016,82 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

33016,82 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Grzegorz Jesionowski Usługi Zimowe

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6731624965

7.3.3)Ulica

Polna 27

7.3.4)Miejscowość

Łubowo

7.3.5)Kod pocztowy

78-445

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

33016,82 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-03-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

49762,35 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

49762,35 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

49762,35 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Wielobranżowa Auto-Fix Grzegorz Kita

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6731689870

7.3.3)Ulica

Piaskowo 1 lok.2

7.3.4)Miejscowość

Barwice

7.3.5)Kod pocztowy

78-460

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

49762,35 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-03-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

86159,05 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

86159,05 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

86159,05 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Romuald Żywno

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6730011344

7.3.3)Ulica

Artyleryjska88/1

7.3.4)Miejscowość

Szczecinek

7.3.5)Kod pocztowy

78-400

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

86159,05 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-03-31

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 19

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 21

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90620000-9Usługi odśnieżania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
714 920 zł
Próbka: 82 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
246 258 zł1 713 114 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 466 856 zł
Źródło próbki
CPV 90620000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
246 258 zł
Mediana
714 920 zł
Górny kwartyl
1 713 114 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Zarząd Dróg W Szczecinku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecinek.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90620000-9 (Usługi odśnieżania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.