Wynik częściowy: umowy w 1 z 7 części, 6 unieważniono7 części
Łączna wartość umów
65 000 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Unieważniona
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie zimowy 2023/2024 na terenie Gminy Wisła, poprzez odśnieżanie i zwalczanie śliskości oraz pozimowe sprzątanie dróg po sezonie zimowym.Cz 2 - rejon 3 Centrum: u
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  4. Unieważniona
    Część 4Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych i powiatowych w sezonie zimowy 2023/2024 na terenie Gminy Wisła, poprzez odśnieżanie i zwalczanie śliskości oraz pozimowe sprzątanie dróg po sezonie zimowym.Cz 4 - rejo
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  5. Unieważniona
    Część 5
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  6. Unieważniona
    Część 6Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie zimowy 2023/2024 na terenie Gminy Wisła, poprzez odśnieżanie i zwalczanie śliskości oraz pozimowe sprzątanie dróg po sezonie zimowym.Cz 6 - rejon 12 Malinka:
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  7. Umowa zawarta
    Część 7Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie zimowy 2023/2024 na terenie Gminy Wisła, poprzez odśnieżanie i zwalczanie śliskości oraz pozimowe sprzątanie dróg po sezonie zimowym.Cz 7 - rejon 13 Malinka:
    Wartość umowy
    65 000 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
1 oferta(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zimowe utrzymanie dróg gminnych i powiatowych w sezonie zimowym 2023/2024, na terenie miasta Wisły_2

Zamawiający Gmina Wisła (Wisła, Śląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zimowe utrzymanie dróg gminnych i powiatowych w sezonie zimowym 2023/2024, na terenie…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 65 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina WisłaWisła, Śląskie (powiat Cieszyński →)opublikowano 26 października 2023
Łączna wartość umów
65 000 zł
Liczba ofert
1 ofertałącznie, 7 części
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    12 września 2023

    Termin ofert: 21 września 2023 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    26 października 2023

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 7 części: w 1 wybrano wykonawcę, 6 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 65 000,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 1 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail