Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przebudowa bieżni przy Szkole Podstawowej nr 11 w Żorach przy ul. Wodzisławskiej 201.

Zamawiający Gmina Miejska Żory (Żory, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa bieżni przy Szkole Podstawowej nr 11 w Żorach przy ul. Wodzisławskiej 201”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Miejska ŻoryŻory, Śląskieopublikowano 25 października 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA MIEJSKA ŻORY

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276255542

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Aleja Wojska Polskiego 25

1.4.2.)Miejscowość

Żory

1.4.3.)Kod pocztowy

44-240

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL227 - Rybnicki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@um.zory.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.zory.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d651292b-1b0a-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00461429

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-10-25

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00291021

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Przebudowa bieżni przy Szkole Podstawowej nr 11 w Żorach przy ul. Wodzisławskiej 201.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres prac:
 organizacja placu budowy, organizacja zaplecza budowy, pełna obsługa geodezyjna inwestycji (wytyczenie inwestycji w terenie, pomiar geodezyjny powykonawczy),
 roboty rozbiórkowe: rozbiórka istniejących obrzeży betonowych 6x20cm wzdłuż nawierzchni bieżni, rozbiórka istniejącej nawierzchni bieżni z mączki ceglanej, (zamówienie nie obejmuje frezowania istniejącego pnia po wykonanej wycince drzewa – Zamawiający realizuje we własnym zakresie),
 korytowanie pod nową podbudowę bieżni wraz z wywozem i utylizacją gruntu,
 wykonanie nowej podbudowy pod nawierzchnię bieżni (zgodnie z dok. rysunkową),
 ułożenie nowych obrzeży betonowych 6x20cm na ławie betonowej z oporem wzdłuż nawierzchni bieżni,
 wykonanie podkładu pod nawierzchnię bieżni z ET – podkład mineralno-syntetyczny grubości około 35mm,
 wykonanie nowej nawierzchni poliuretanowej w technologii typu „natrysk” na całej powierzchni bieżni (nawierzchnia koloru ceglastego),
 malowanie linii torów bieżni (zgodnie z dok. rysunkową) specjalistyczną farbą poliuretanową koloru białego,
 przebudowa odcinka wewnętrznej kanalizacji deszczowej (przebudowa jednej studni kd) w miejscu kolizji z planowaną inwestycją,
 wybrukowanie odcinka wzdłuż nowych obrzeży bieżni na styku ze skarpą od strony ul. Granicznej (odcinek długości 55m – na tej długości skarpa obłożona płytami ażurowymi), pas szerokości 20cm wybrukowany nową kostką brukową gr. 6cm typu prostokąt szara fazowana,
 ręczne plantowanie poboczy, humusowanie pobocza z obsianiem trawą,
 porządkowanie terenu po robotach budowlanych.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45236110-4 - Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-10

4.2.)Okres realizacji zamówienia

56 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Eurodroga Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

638 177 63 66

4.3.3.)Ulica

ul. Wolna 80A

4.3.4.)Miejscowość

Rybnik

4.3.5.)Kod pocztowy

44-203

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

221400 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00352564/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-10-13

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

221400,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miejska Żory prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Żory.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.