ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko – Orlik 2012” w Celestynowie

Zamawiający Gmina Celestynów (Celestynów, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko – Orlik 2012” w Celestynowie”. Termin składania ofert minął 9 listopada 2023, 11:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina CelestynówCelestynów, Mazowieckie (powiat Zwoleński →)opublikowano 25 października 2023
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 574 289 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
9 listopada 2023, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Gwarancja i rękojmia za wady40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Gwarancja i rękojmia za wady 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko – Orlik 2012” w Celestynowie.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA CELESTYNÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013268965

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Regucka 3

1.5.2.)Miejscowość

Celestynów

1.5.3.)Kod pocztowy

05-430

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@celestynow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.celestynow.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko – Orlik 2012”
w Celestynowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-02d9b6e8-7304-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00460485

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-10-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00040823/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.8 Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko – Orlik 2012” w Celestynowie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://celestynow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert,wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między zamawiającym a wykonawcą, z uwzględnieniem wyjątków określonych w Pzp, odbywa się przy użyciu środków komunikacji
elektronicznej, za pośrednictwem platformy przetargowej https://celestynow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. Postępowanie prowadzone jest w
języku polskim w formie elektronicznej lub postaci elektronicznej za pośrednictwem za pośrednictwem platformy przetargowej pod
adresem https://celestynow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania
korespondencji elektronicznej przekazywanej przy ich użyciu, zostały opisane na Platformie Zakupowej Instrukcje
https://celestynow.logintrade.net/rejestracja/instrukcje.html. Wykonawca akceptuje warunki korzystania z powyższej Platformy
Zakupowej określone w Instrukcja użytkowników oraz zobowiązuje się korzystając z Platformy Zakupowej i przestrzegać jej
postanowień
2. Szczegółowe instrukcje dla wykonawców znajdują się na stronie: https://celestynow.logintrade.net/rejestracja/instrukcje.html
3. Regulamin systemu teleinformatycznego dostępny jest pod adresem: https://celestynow.logintrade.net/rejestracja/regulamin.html
4. Rejestracja do systemu teleinformatycznego dostępna jest pod adresem: https://celestynow.logintrade.net/rejestracja/?
do_not_show_cookie_info=true

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Obowiązki, dotyczące RODO zawarte są w rozdziale XXV SWZ

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Obowiązki, dotyczące RODO zawarte są w rozdziale XXV SWZ

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

NR RIZPiFZ.271.49.2023

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja ogrodzenia kompleksu boisk „Orlik 2012” w Celestynowie polegająca na remoncie ogrodzenia i piłkochwytów boisk, w ramach zadania inwestycyjnego pn. Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boiska ORLIK 2012” w Celestynowie”.
2. W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać następujące prace:
1) demontaż starego ogrodzenia z siatki polipropylenowej okalającego i dzielącego kompleks boisk Orlik 2012;
2) odnowienie wszystkich starych słupów oraz istniejących bram i furtek poprzez oczyszczenie ze starej powłoki farby, zabezpieczenie farbą podkładową i ponowne 2-krotne malowanie farbą na kolor zielony;
3) montaż ogrodzenia na istniejących słupach na wysokości 4 m, w tym:
a) montaż do istniejących słupów za pomocą obejm panela ogrodzeniowego typu 2D ocynkowanego, lakierowanego proszkowo, kolor zielony, o średnicy drutu fi 8/6/8 i wysokości 2 m (długość panela niestandardowa – długość panela musi być wykonana na indywidualne zamówienie na wymiar ze względu na różne odległości pomiędzy słupami) wraz z montażem paneli typu 2D o średnicy drutu fi 8/6/8 na istniejących furtkach i bramach wejściowych oraz z montażem
3 dodatkowych furtek wyjściowych z panela ogrodzeniowego typu 2D ocynkowanego, lakierowanego proszkowo koloru zielonego o średnicy drutu fi 8/6/8;
b) montaż siatki polietylenowej powyżej panela ogrodzeniowego na wysokości 2,0 m, wielkość oczka 10x10 cm, fi 4 mm, kolor zielony, montaż linki stalowej na górze i na dole siatki, mocowanie siatki do linki za pomocą karabińczyków/spinaczy 40 mm.
4) montaż dwóch piłkochwytów o wysokości 6 m i szerokości 20 m za bramkami, w tym słupy stalowe, ocynkowane, lakierowane proszkowo, kolor zielony o wym. 80x80x2 mm, długość 6 m ponad podłożem + min. 70 cm montaż w podłożu, zastrzał stalowy długość 5900 mm, rozstaw słupów co 5 m, siatka polietylenowa, wielkość oczka 10x10 cm, fi 4 mm, kolor zielony, linka stalowa fi 3,0 mm ocynkowana, mocowanie siatki do linki za pomocą karabińczyków/spinaczy 40 mm;
5) montażu piłkochwytu o wysokości 6 m i szerokości 15 m na boisku wielofunkcyjnym za koszem do koszykówki w tym słupy stalowe, ocynkowane, lakierowane proszkowo, kolor zielony o wym. 80x80x2 mm, długość 6 m ponad podłożem + min. 70 cm montaż w podłożu, zastrzał stalowy długość 5900 mm, rozstaw słupów co 5 m, siatka polietylenowa, wielkość oczka 10x10 cm, fi 4 mm, kolor zielony, linka stalowa fi 3,0 mm ocynkowana, mocowanie siatki do linki za pomocą karabińczyków/spinaczy 40 mm;
3. Przedmiot zamówienia współfinansowany jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej zadania inwestycyjnego w ramach programu modernizacji kompleksów sportowych „MOJE BOISKO – ORLIK 2012” – EDYCJA 2022.
4. Wykonawca zobowiązany jest do wyniesienia, wywiezienia i utylizacji odpadów budowlanych na swój koszt.
5. Wszystkie materiały użyte do realizacji przedmiotu zamówienia muszą być materiałami nowymi i posiadać odpowiednie certyfikaty, atesty, aprobaty techniczne, nie mogą być szkodliwe dla zdrowia i muszą być dopuszczone do stosowania w budownictwie.
6. Warunki wykonania przedmiotu zamówienia i pozostałe szczegóły opisu przedmiotu zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy – załącznik nr 4 do SWZ,

4.2.6.)Główny kod CPV

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-12-18

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Tak

4.2.14.)Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

11. Zamawiający, w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu wykonawcy robót budowlanych, na podstawie art. 214 ust. 1 pkt. 7) przewiduje udzielenie zamówień podobnych do zamówienia podstawowego, których przedmiot będzie polegał na powtórzeniu prac podobnych do tych jakie stanowią przedmiot niniejszego zamówienia, a ich wartość została uwzględniona
w całkowitej wartości zamówienia i wynosi 60.000 zł.
Ewentualny zakres tych zamówień obejmuje w szczególności roboty budowlane związane z modernizacją ogrodzenia kompleksu boiska Orlik w miejscowości Celestynów (wraz z robotami towarzyszącymi) w tym powtórzenie podobnych rodzajowo prac zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego, w tym pozostających
w zgodności z podstawowym zamierzeniem budowlanym oraz związanym bezpośrednio przez identyfikację zamówienia z realizacją podstawowego zamówienia w tym prac nieprzewidzianych w opisie przedmiotu zamówienia, a których wykonanie okaże się konieczne w trakcie wykonywania przedmiotu zamówienia i będzie niezbędne do prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia.
Sposób realizacji robót budowlanych odbywać się będzie na zasadach przewidzianych dla realizacji niniejszego przedmiotu zamówienia. Przewiduje się, że wartość udzielanych zamówień podobnych ustalona zostanie na podstawie dotychczasowych doświadczeń, zgodnie z metodyką przyjętą podczas szacowania wartości zamówienia podstawowego,
z uwzględnieniem zmian cen rynkowych. Zamówienia, o których mowa powyżej zostaną udzielone na warunkach określonych w odrębnej umowie – zgodnej z treścią umowy podstawowej, po przeprowadzeniu negocjacji z Wykonawcą zamówienia podstawowego.

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Gwarancja i rękojmia za wady

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

Zamawiający nie stawia żadnych warunków udziału w postępowaniu.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zamawiający przewiduje możliwość dokonania istotnych zmian postanowień zawartej umowy w zakresie:
1) terminu wykonania przedmiotu umowy wraz ze skutkami wprowadzenia takiej zmiany;
2) sposobu wykonania przedmiotu umowy wraz ze skutkami wprowadzenia takiej zmiany;
3) zmiany zakresu przedmiotu umowy wraz ze skutkami wprowadzenia takiej zmiany;
4) zmiany wynagrodzenia wraz ze skutkami wprowadzenia takiej zmiany;
5) zmiany wysokości wypłaconego wynagrodzenia w poszczególnych latach
Szczegółowe warunki zmiany umowy zostały opisane w § 15 wzoru umowy (załącznik nr 5 do SWZ).

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2023-11-09 11:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://celestynow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

8.3.)Termin otwarcia ofert

2023-11-09 11:30

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Sekcja 9

Pozostałe informacje

  1. 1)
    wykonawcę oraz uczestnika konkursu wymienionego w wykazach określonych
    w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę
    na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ww. ustawy;
  2. 2)
    wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego beneficjentem rzeczywistym
    w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2022 r. poz. 593 i 655) jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ww. ustawy;
  3. 3)
    wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego jednostką dominującą
    w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r.
    o rachunkowości (Dz. U. z 2021 r. poz. 217, 2105 i 2106) jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ww. ustawy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45340000-2Instalowanie ogrodzeń, płotów i spr…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
574 289 zł
Próbka: 47 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
317 252 zł2 918 167 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 600 915 zł
Źródło próbki
CPV 45340000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
317 252 zł
Mediana
574 289 zł
Górny kwartyl
2 918 167 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 09.11.2023, 11:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina Celestynów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Celestynów.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45340000-2 (Instalowanie ogrodzeń. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.