Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
142 542 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Lektoraty z języka angielskiego dla studentów studiów stacjonarnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku do SWZ
    Wartość umowy
    121 806 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Lektoraty z języka angielskiego dla studentów studiów niestacjonarnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku do SWZ
    Wartość umowy
    20 736 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osób przeprowadzających lektoraty40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Prowadzenie zajęć z języka angielskiego dla studentów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku w roku akademickim 2023/2024

Zamawiający Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Prowadzenie zajęć z języka angielskiego dla studentów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku w…”, wybierając ofertę wykonawcy Oxford Language Centre Joanna Sowińska. Łączna wartość umów: 142 542 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Akademia Sztuk Pięknych w GdańskuGdańsk, Pomorskieopublikowano 24 października 2023
Łączna wartość umów
142 542 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Oxford Language Centre Joanna Sowińska za łącznie 142 542,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000275820

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Targ Węglowy 6

1.5.2.)Miejscowość

Gdańsk

1.5.3.)Kod pocztowy

80-836

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.7.)Numer telefonu

(58) 320-12-78

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

anna.borzecka@asp.gda.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.asp.gda.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bef00833-5e8f-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Prowadzenie zajęć z języka angielskiego dla studentów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku w roku akademickim 2023/2024

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bef00833-5e8f-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00458251

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-10-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00105187/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.7 Prowadzenie zajęć z języka angielskiego dla studentów ASP w roku akademickim 2023/2024

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00420020

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZK-213/26/2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Lektoraty z języka angielskiego dla studentów studiów stacjonarnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

80430000-7 - Usługi edukacji osób dorosłych na poziomie akademickim

4.5.5.)Wartość części

110000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Lektoraty z języka angielskiego dla studentów studiów niestacjonarnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

80430000-7 - Usługi edukacji osób dorosłych na poziomie akademickim

4.5.5.)Wartość części

22000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

121806,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

142170,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

121806,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Oxford Language Centre Joanna Sowińska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 583-177-50-54

7.3.3)Ulica

Księżycowa 71

7.3.4)Miejscowość

Banino

7.3.5)Kod pocztowy

80-297

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

121806,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-09-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20736,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

24263,68 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20736,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Oxford Language Centre Joanna Sowińska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 583-177-50-54

7.3.3)Ulica

Księżycowa 71

7.3.4)Miejscowość

Banino

7.3.5)Kod pocztowy

80-297

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20736,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80000000-4Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
98 500 zł
Próbka: 106 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
41 070 zł241 342 zł
Rozstęp międzykwartylowy
200 272 zł
Źródło próbki
CPV 80000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
41 070 zł
Mediana
98 500 zł
Górny kwartyl
241 342 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdańsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 142 542 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80000000-4 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Oxford Language Centre Joanna Sowińska (Banino). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.