Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wymiana oświetlenia w pomieszczeniach biurowych budynku Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Brzozowie

Zamawiający Powiatowa Stacja Sanitarno-epidemiologiczna w Brzozowie (Brzozów, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wymiana oświetlenia w pomieszczeniach biurowych budynku Powiatowej Stacji…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 317 225 zł
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje o wykonaniu umowy

Podsumowanie
  • 1

    ZakresWybrano ofertę firmy Wojten Jadwiga Jarosz (Blizne).

  • 2

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia wynosi 116 464,12 zł.

  • 3

    ZakresZamówienie jest powiązane z projektem współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej: Wzmocnienie infrastruktury powiatowych stacji sanitarno, epidemiologicznych w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014 - 2020.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W BRZOZOWIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370411191

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Stanisława Moniuszki 17

1.4.2.)Miejscowość

Brzozów

1.4.3.)Kod pocztowy

36-200

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.4.7.)Numer telefonu

(13)4341459

1.4.8.)Numer faksu

(13)4341459

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

administracja.psse.brzozow@sanepid.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/psse-brzozow

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f46133d4-0480-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00450200

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-10-18

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00250298

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Wzmocnienie infrastruktury powiatowych stacji sanitarno – epidemiologicznych w celu zwiększenia efektywności ich działania w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014 - 2020

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Wymiana oświetlenia w pomieszczeniach biurowych budynku Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Brzozowie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Wymianę istniejącego oświetlenia ogólnego i miejscowego (opraw oświetleniowych) na nowe wyposażone w źródła LED;
2) Instalację oświetlenia ewakuacyjnego (awaryjnego);
3) Wykonanie niezbędnych prób i pomiarów.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
1) Dokumentacja projektowa;
2) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych;
3) Przedmiar robót – z zastrzeżeniem, że ma on jedynie charakter poglądowy
i informacyjny oraz należy go traktować w sposób pomocniczy do Dokumentacji projektowej i Specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, przy określeniu rzeczywistego zakresu robót składających się na przedmiot zamówienia.

3.9.)Główny kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-01

4.2.)Okres realizacji zamówienia

90 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Wojten Jadwiga Jarosz

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

360767033

4.3.3.)Ulica

Blizne 147

4.3.4.)Miejscowość

Blizne

4.3.5.)Kod pocztowy

36-221

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

116464,12 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00333857/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-10-17

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

116464,12 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
317 225 zł
Próbka: 147 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
195 204 zł631 827 zł
Rozstęp międzykwartylowy
436 624 zł
Źródło próbki
CPV 45453000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
195 204 zł
Mediana
317 225 zł
Górny kwartyl
631 827 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowa Stacja Sanitarno-epidemiologiczna w Brzozowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Brzozów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.