Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad wykonaniem robót budowlanych związanych z budową dwóch zbiorników retencyjnych wody opadowej na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Ostrowie Wielkopolskim

Zamawiający Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski (Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad wykonaniem robót budowlanych związanych z budową…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 197 000 zł
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA MIASTO OSTRÓW WIELKOPOLSKI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 250855512

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

al. Powstańców Wielkopolskich 18

1.4.2.)Miejscowość

Ostrów Wielkopolski

1.4.3.)Kod pocztowy

63-400

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL416 - Kaliski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@umostrow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://umostrow.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-120a953b-1ef8-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00448163

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-10-17

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00298445

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad wykonaniem robót budowlanych związanych z budową dwóch zbiorników retencyjnych wody opadowej na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Ostrowie Wielkopolskim

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad wykonaniem robót budowlanych związanych z budową dwóch zbiorników retencyjnych wody opadowej wraz z instalacją sanitarną i elektryczną na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Ostrowie Wielkopolskim w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa dwóch zbiorników retencyjnych wody opadowej na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Ostrowie Wielkopolskim” .
2. Roboty budowlane objęte nadzorem inwestorskim opisane są w następujących dokumentach:
1) Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 7,
2) Projekt architektoniczno-budowlany br. sanitarna – załącznik nr 8,
3) Projekt zagospodarowania terenu br. sanitarna – załącznik nr 9,
4) Projekt techniczny br. sanitarna - załącznik nr 10,
5) Projekt wykonawczy br. sanitarna – załącznik 11,
6) Projekt techniczny br. elektryczna – załącznik 12,
7) Projekt wykonawczy br. elektryczna – załącznik 13,
8) Specyfikacja Techniczna Wykonania i odbioru robót br. sanitarna – załącznik 14,
9) Specyfikacja Techniczna Wykonania i odbioru robót br. elektryczna – załącznik 15,
10) Przedmiar robót br. sanitarna – zbiornik 1pdf – załącznik 16,
11) Przedmiar robót br. sanitarna – zbiornik 2 pdf – załącznik 17,
12) Przedmiar robót br. elektryczna – zbiornik 1 pdf – załącznik 18,
13) Przedmiar robót br. elektryczna – zbiornik 2 pdf – załącznik 19.
3. INNE WYMAGANIA I UWAGI.
1) Przed złożeniem oferty zaleca się dokonanie wizji lokalnej.
2) Inspektor nadzoru nie może samodzielnie (bez zgody zamawiającego) podejmować decyzji wywołujących skutki finansowe dla Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski.
3) Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części ze względu na potrzebę kompleksowej realizacji całości zadania. W zakres przedmiotowego zadania wchodzi pełnienie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego. Biorąc pod uwagę faktyczny zakres nadzoru, dzielenie zamówienia na zamówienia dotyczące poszczególnych branż jest nieuzasadnione i powodowałoby komplikacje na etapie wykonawczym, a w niektórych przypadkach uniemożliwiałyby wykonanie przedmiotowego zadania. Zakres zamówienia obejmuje nadzór wielobranżowy, który wzajemnie się uzupełnia. Tym samym z inżynierskiego punktu widzenia nie jest możliwy podział zamówienia na osobne etapy tak, aby nie powodować komplikacji oraz błędów w realizacji zamówienia. Przedmiot zamówienia może być wykonany w całości przez MŚP.

3.9.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-10

4.2.)Okres realizacji zamówienia

90 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Nadzór i Usługi Budowlane Antoni Malik

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6221268690

4.3.4.)Miejscowość

Ostrów Wielkopolski

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

13530,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00378726/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-10-05

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

13530 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71247000-1Nadzór nad robotami budowlanymi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
197 000 zł
Próbka: 63 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
73 201 zł418 107 zł
Rozstęp międzykwartylowy
344 906 zł
Źródło próbki
CPV 71247000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
73 201 zł
Mediana
197 000 zł
Górny kwartyl
418 107 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ostrów Wielkopolski.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71247000-1 (Nadzór nad robotami budowlanymi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.