Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
243 116 zł
Umowa zawarta
11 października 2023
Okres realizacji
do 17 listopada 2023
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Lipowcu Kościelnym.

Zamawiający Gmina Lipowiec Kościelny (Lipowiec Kościelny, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja świetlicy wiejskiej w Lipowcu Kościelnym”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Budowlana - Piotr Rutyna. Wartość umowy: 243 116 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Lipowiec KościelnyLipowiec Kościelny, Mazowieckie (powiat Mławski →)opublikowano 13 października 2023
Wartość umowy
243 116 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Budowlana - Piotr Rutyna (Gródki 96), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 243 115,93 zł (umowę zawarto 11 października 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 17 listopada 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Lipowiec Kościelny

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130378232

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Lipowiec Kościelny 213

1.5.2.)Miejscowość

Lipowiec Kościelny

1.5.3.)Kod pocztowy

06-545

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.5.7.)Numer telefonu

236555028

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@lipowieckoscielny.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.lipowieckoscielny.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://lipowieckoscielny.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Lipowcu Kościelnym.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0f01c2c9-4e14-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00444271

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-10-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00003634/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Modernizacja świetlicy wiejskiej w Lipowcu Kościelnym

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00387834

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BGP.271.1.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

161196,15 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.W zakres zamówienia wchodzi

1.1. Wiatrołap. 1.1.1. Roboty budowlane. - wykucie z muru ościeżnic drzwiowych, - rozebranie posadzki z płytek ceramicznych, - wywóz i utylizacja materiałów z rozbiórki, - zagruntowanie podłoża pod posadzki środkami gruntującymi, - wykonanie posadzki z płytek ceramicznych wraz z cokolikiem wys. 10 cm (płytki mrozoodporne, antypoślizgowe, kolorystyka do uzgodnienia z inwestorem), -zeskrobanie i zmycie ścian i sufitu oraz usunięcie lamperii na ścianie, - wykonanie gładzi gipsowych na ścianach i suficie, - dwukrotne malowanie ścian i sufitu farbami emulsyjnymi (kolorystyka do uzgodnienia z inwestorem), - lakierowanie ścian lakierem wodorozcieńczalnym do wys. 2,1 m, - dostawa i montaż ościeżnicy regulowanej i skrzydła drzwiowego (kolorystyka do uzgodnienia z inwestorem; Uwaga zmiana kierunku otwierania drzwi). 1.1.2. Roboty elektryczne. - demontaż oprawy oświetleniowej, - wykonanie zasilenia do dodatkowej oprawy oświetleniowej wraz z wykuciem i zaprawieniem bruzd, - dostawa i montaż opraw oświetleniowych - panele LED 30x60 cm. 1.2. Klatka schodowa. 1.2.1. Roboty budowlane. - wykucie kraty stalowej (Uwaga krata do ponownego montażu), - rozebranie posadzki z płytek ceramicznych, - demontaż pochwytów stalowych, - wywóz i utylizacja materiałów z rozbiórki, - dostawa i montaż pochwytów stalowych ze stali kwasoodpornej (nowe pochwyty w miejsce starych pochwytów), - wymiana drewnianych przekryć ścianki przy schodach (na podeście i biegu) wraz z lakierowaniem, - obsadzenie i malowanie kraty stalowej (krata z demontażu), - zagruntowanie podłoża pod posadzki środkami gruntującymi, - wykonanie okładzin schodów z płytek ceramicznych wraz z cokolikiem wys. 10 cm (płytki antypoślizgowe ryflowane lub z listwami antypoślizgowymi, kolorystyka do uzgodnienia z inwestorem), -zeskrobanie i zmycie ścian i sufitu oraz usunięcie lamperii na ścianie, - wykonanie gładzi gipsowych na ścianach i suficie, - dwukrotne malowanie ścian i sufitu farbami emulsyjnymi (kolorystyka do uzgodnienia z inwestorem), - lakierowanie ścian lakierem wodorozcieńczalnym do wys. 2,1 m, 1.2.2. Roboty elektryczne. - demontaż oprawy oświetleniowej ściennej, - wykonanie zasilenia do przełożenia oprawy na sufit wraz z wykuciem i zaprawieniem bruzd, - dostawa i montaż opraw oświetleniowych - panele LED 60x60 cm. 1.3. Korytarz I piętro. 1.3.1. Roboty budowlane. - wykucie z muru ościeżnic drzwiowych (3 szt.), - rozebranie posadzki z płytek ceramicznych, - wywóz i utylizacja materiałów z rozbiórki, - zagruntowanie podłoża pod posadzki środkami gruntującymi, - wykonanie posadzki z płytek ceramicznych (płytki antypoślizgowe, kolorystyka do uzgodnienia z inwestorem), - wykonanie cokołu pcv wys. 10 cm, -zeskrobanie i zmycie ścian i sufitu oraz usunięcie lamperii na ścianie, - wykonanie gładzi gipsowych na ścianach i suficie, - dwukrotne malowanie ścian i sufitu farbami emulsyjnymi (kolorystyka do uzgodnienia z inwestorem), - lakierowanie ścian lakierem wodorozcieńczalnym do wys. 2,1 m, - dostawa i montaż ościeżnic regulowanych i skrzydeł drzwiowych (kolorystyka do uzgodnienia z inwestorem). 1.3.2. Roboty elektryczne. - demontaż opraw oświetleniowych, - dostawa i montaż opraw oświetleniowych - panele LED 60x60 cm. 1.4. Świetlica (I piętro). 1.4.1. Roboty budowlane. - rozebranie posadzki z płytek ceramicznych, - zerwanie posadzki z tworzyw sztucznych, - wywóz i utylizacja materiałów z rozbiórki, - zagruntowanie podłoża pod posadzki środkami gruntującymi, - wykonanie posadzki z płytek ceramicznych (płytki antypoślizgowe, kolorystyka do uzgodnienia z inwestorem), - wykonanie cokołu pcv wys. 10 cm, -zeskrobanie i zmycie ścian i sufitu, - wykonanie gładzi gipsowych na ścianach i suficie, - dwukrotne malowanie ścian i sufitu farbami emulsyjnymi (kolorystyka do uzgodnienia z inwestorem), - lakierowanie ścian lakierem wodorozcieńczalnym do wys. 2,1 m, 1.4.2. Roboty elektryczne. - demontaż opraw oświetleniowych, - dostawa i montaż opraw oświetleniowych - panele LED 60x60 cm. 1.5. Łazienka personelu i pom. gospodarcze. 1.5.1. Roboty budowlane. - rozebranie posadzki z płytek ceramicznych, - rozebranie glazury na ścianach, - wywóz i utylizacja materiałów z rozbiórki, - zagruntowanie podłoża pod posadzki i glazurę środkami gruntującymi, - wykonanie ścianki działowej z płyt g-k wodoodpornych na ruszcie metalowym wraz z kratkami wentylacyjnymi pod sufitem, - wykonanie obudowy poziomu kanalizacyjnego i stelaża wc z płyt g-k wodoodpornych na ruszcie metalowym, - wykonanie posadzki z płytek ceramicznych (płytki antypoślizgowe, kolorystyka do uzgodnienia z inwestorem), - wykonanie glazury na ścianach do wys. 2,1 m (kolorystyka do uzgodnienia z inwestorem), -zeskrobanie i zmycie ścian i sufitu, - wykonanie gładzi gipsowych na ścianach i suficie, - dwukrotne malowanie ścian i sufitu farbami emulsyjnymi (kolorystyka do uzgodnienia z inwestorem), - dostawa i montaż drzwi przesuwnych "70". 1.5.2. Roboty sanitarne. - demontaż urządzeń sanitarnych (umywalka, sedes) wraz z podejściami, - demontaż podejścia wod-kan do pralki, - demontaż rurociągu wodnego, - demontaż grzejnika płytowego oraz części pionów instalacji c.o., - wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej do urządzeń sanitarnych (umywalka, sedes) oraz pralki, - dostawa i montaż umywalki z baterią stojącą oraz ustępu wiszącego, - uzupełnienie pionów instalacji c.o. wraz z zaworami odpowietrzającymi, - dostawa i montaż grzejnika drabinkowego szer. max 50 cm i wysokości 80 cm wraz z zaworem termostatycznym i powrotnym. 1.5.3. Roboty elektryczne. - demontaż opraw oświetleniowych, - demontaż gniazd podtynkowych i wyłącznika, - wykonanie linii zasilającej YDYp 3x2,5 mm2, - dostawa i montaż gniazd podtynkowych hermetycznych do pralki i przy umywalce wraz z podłączeniem, - dostawa i montaż wyłączników wraz z podłączeniem, - dostawa i montaż opraw oświetleniowych - panele LED 30x60 cm. - badanie i pomiary instalacji elektrycznej. 1.6. Sufit napinany. 1.6.1. Sala duża - parter. - demontaż sufitu podwieszonego, - demontaż instalacji oświetleniowej (oprawy, wyłączniki), - wywóz i utylizacja materiałów z rozbiórki, -zeskrobanie i zmycie ścian (powyżej boazerii), - przygotowanie ścian do malowania z podszpachlowaniem, - dwukrotne malowanie ścian farbami emulsyjnymi (kolorystyka do uzgodnienia z inwestorem), - dostawa i montaż sufitu napinanego wraz z kompletną instalacją oświetleniową zgodnie z załączonym szkicem oraz zestawieniem m.in.: • Profil obwód – 48 mb; • Maskownica – 48 mb; • Profil aluminiowy Linia Led – 160 mb; • Klosz – 160 mb; • Zabudowa rury + rewizje; • Skrzyżowania - 14 szt.; • Profil "Z"; • Folia z wycięciem I – 137 mb; • Folia zasłaniająca zabudowę rur + elementy konstrukcyjne; • Elementy wzmocnienia konstrukcji; • Taśma ledowa biała zimna – 244 mb; • Taśma ledowa Rgb (Kolory) - 72 mb; • Zasilacze - 16szt; • Sterowniki mono - 10 szt; • Sterowniki Rgb - 4 szt; • Panel kontrolny - 2 szt.; • Skrzynka +kluczyk; • Skrzynka na zasilacze; • Przewód 3x2,5 – 450 mb; • Przewód 3x1,5 – 200 mb; • Złącza, kątowniki, listwy mocujące; - badanie i pomiary instalacji elektrycznej. 1.7. Instalacja centralnego ogrzewania w dużej sali - parter. - rozebranie posadzki, podłoża cementowego i fragmentu izolacji termicznej w miejscach ułożenia poziomów c.o., - uzupełnienie podłoża pod posadzki i posadzki z płytek ceramicznych po wykonaniu poziomów c.o. (kolorystyka do uzgodnienia z inwestorem), - wykonanie obudowy pionu c.o. z płyt gipsowo-kartonowych na ruszcie metalowym wraz z pomalowaniem (do wysokości boazerii - lamperia, powyżej farbami emulsyjnymi), - wykonanie instalacji c.o. zgodnie z projektem technicznym. Uwaga. W pierwszym etapie zostaną zamontowane 4 grzejniki na ścianie z wejściem głównym do sali.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45410000-4 - Tynkowanie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

243115,93 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

243115,93 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

243115,93 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Budowlana - Piotr Rutyna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5711162219

7.3.4)Miejscowość

Gródki 96

7.3.5)Kod pocztowy

13-206

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

243115,93 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-11-17

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Lipowiec Kościelny prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lipowiec Kościelny.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 243 116 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma Budowlana - Piotr Rutyna (Gródki 96). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.